Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 8. napján vagyok,...

A ciklusom 8. napján vagyok, de teljesen pé érzésem van. Este csinálok egy LH tesztet, hátha az igazolja. Lehet ebből baba, ha ilyen rövid a ciklusom első fele? Nemrég elkezdtem vitaminokat szedni, de nem hiszem, hogy ez kavarhatott be.

Figyelt kérdés
5 hónapja próbáljuk összehozni a bébit.Néztem a hőmet is, de ebben a hónapban magasabb, mint előző ciklusom ugyanilyen szakaszában.
2008. jún. 27. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez normális! Volt már ilyen másnál is. Nekem sem a ciklusom közepére esik a peteérésem. Olyan is van hogy menses alatt vanpé, vagy mensi után 5 nappal. Szóval tesztelj és hajrá!
2008. jún. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is a 9. napon volt most pé-m, a hő szerint. Nyák szerint 2 nappal később, és a petefészekérzés alapján is 10. napon. Neme úgy tűnik hogy nem minden hónap ugyanolyan.
2008. jún. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!