Meddig életképes?

Figyelt kérdés

Meddig életképes általában a spermium?

Mi eddig a ciklusom 6. és 11. napján voltunk együtt, ráadásul fogalmam sincs mikor szokott lenni az ovulációm.

Volt amikor pont a 14. napon voltunk együtt, akkor nem lett baba, egy másik hónapban a 19. és 24. ciklusnapon voltunk akkor sem lett baba..... Ebben a hónapban még szeretném ha valamikor együtt lennénk, biztos ami biztos alapon:)



2013. aug. 2. 12:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
3-5 napig életképesek, de az a jó ha 2 naponta együtt vagytok abban az időben amikor kb az ovud van, a 6. nap nagyon korai. Hány naposak a ciklusaid? (mensi első napjától számold)
2013. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
27-29, viszont az előző hónapban a 34. napon jött meg... Izgultam is nagyon hátha baba, de sajnos nem:(
2013. aug. 2. 13:01
 3/20 anonim ***** válasza:
Akkor a 12. naptól elgyetek együtt legalább a 18-ig 2 naponta. Igy kell ott lennie spermiumnak amikro ovud van. Ha legalább fél éve nem sikerül akkor elkezdhetsz pár kivizsgálást.
2013. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
és miért csak olyankor szexeltek? 2x egy honap az baromi kevés :( mi egy héten tuti 4x csinaljuk és jól esik.... ez nekem furi, h valaki csak ennyiszer van együtt avval akit szeret
2013. aug. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! A kérdező a kérdésére szeretne választ kapni,és nem kell ilyenek miatt kritizálni. Biztosan meg van az oka,ha így teszik,pl. sokan dolgoznak külföldön,és keveset vannak együtt.Más okai is lehetnek,ami csak rájuk tartozik.Attól még szerethetik nagyon egymást.
2013. aug. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A párom nem rajong úgymond a szexért... Örülök, hogy most ennyiszer is együtt voltunk, volt amikor 5 hónapig nem volt semmi sem... Sokszor fáradt, sokat melózik és nem hozza lázba a gondolat, hogy még a szexbe is teljesítenie kellene. Részemről soha nem értettem őt, de mivel beleszerettem, ezért ezzel együtt fogadtam el. Ebbe a hónapba még szerintem egyszer esélyes, hogy lesz valami, bár a kettőt is megkockáztatom. A ciklus.hu most 19.-ére írta a nem várt napját nekem... addig meg még van idő azért.
2013. aug. 2. 14:10
 7/20 A kérdező kommentje:

Ettől függetlenül nagyon szeretem és emiatt biztos nem hagynám ott.

Köszönöm utolsó a kommentet és igen leginkább a kérdésemre szeretném tudni a választ...

Ezelőtti hónapban beszéltük meg, hogy innentől kezdve nem próbálkozunk:) Szóval nem vagyok lekésve semmiről, csak ugye a baba gondolata azért nagyon jó érzéseket vált ki az emberből:)

2013. aug. 2. 14:13
 8/20 anonim ***** válasza:
47%
én meg csak irtam, h ez nekem furi, mert sok ilyen kapcsolatot latok, ha most igy van kesobb rosszabb lesz. nem tudom, hogy kehet így boldognak lenni vagy erezni, hogy nő vagyok... csak érdekelt mert meg szeretnem érteni, de egy szoval sem mondtam, h nem szerethetik egymást csak az yen dolgoknak oka van és nem szabad annyiba hagyni (voltam már ilyen cipőbe en is)
2013. aug. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ez esetben próbáljátok ki az ovulációs teszteket, van mikroszkóp is (én ehhez vakegér voltam), és a vizelettel működő tesztcsíkok.

Ha ennyire ritkán vannak az együttlétek, jobb lenne az esedékes napokra igazítani.

2013. aug. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 4 es kérdző...egy konkrét eset a kérdésedre....az Én állapotom: párom állandóan éjjeles. Én 6 kor elmegyek itthonról, Ő 7 re ér haza. Én este fél 8 körül érek haza, Ő megy el negyed 8kor.....na ilyen helyzetben hogy oldanád meg??? Havi 3 szabad napunk van...és az sem mindig egyszerre....erre ha tudsz okosat, hogy heti 4 x sexeljünk, meghallgatom :). Ezt nehogy rosszallásnak vedd, csak azért írtam le, mert sajnos a mai világban ez van....és mellé örülünk, hogy van munkánk!!!!
2013. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!