Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt olvastam, hogy ha a sex...

Azt olvastam, hogy ha a sex után zuhannyal kitusoljuk a spermát, akkor rosszabbat teszünk ha NEM akarunk babát, mintha simán meg mosakodnánk, mert hogy a vízsugárral feljebb segítjük a sejteket, ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
És így állítólag sokkal könnyebben teherbe lehet esni. íJárt már így valaki???
2013. aug. 2. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kitusolás, mint fogamzásgátlás? Biztos, hogy nem lehet teljesen kimosni, ráadásul nem is egészséges... Teherbe esni pedig pár pici csepptől is lehet...
2013. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Butaság. Addigra a sperma magasabban van, minthogy a vízsugárral el lehessen érni.
2013. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

uyg jártam már hogy hülye kérdést tettem fel de ez ma vitte a pálmát a hülye kérdéseknél....

ne haragudj de csaknemgondolod ezt komolyan

2013. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy zuhanyzol ahogy akarsz. Ha védekezés nélkül van együtt két nemzőképes ember, abból lehet gyerek, jó eséllyel, zuhanyrózsa ide vagy oda.
2013. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor viszem a pálmát, itt olvastam ezen az aoldalon, de sajnos elvesztettem a kérdést, nem tudom melyiknél volt....erről még sohasem hallottam, és csak érdekelt volna, mert ha ez igaz lenne, mindenki egyszerűen teherbe tudna esni....
2013. aug. 2. 15:21
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

A hüvelyöblítés is egyfajta fogamzásgátlás, azaz vmennyivel csökkenti a teherbeesés esélyét. De persze nem sokat ér. Mondjuk pár %-kal csökkenti az esélyt.

Aki nem akar gyereket, az ne ilyen f...szságokkal védekezzen már...

2013. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem attol esel teherbe, mert "kimosod" a spermát hanem, mert bejutott. Ha valaki nem esik teherbe valamilyen oknál fogva az se így se úgy nem fog. Ezt a "kitusoljuk a spermákat" dolgot meg nem is értem :D Elég gyengeelméjű lehetett aki kitalálta.
2013. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát a kérdést nem találom amiben erről írnak, de a neten ezt találtam:

Kedves Kérdező!

A hüvelyöblítés az egyik legősibb fogamzásgátló módszerként vonult be a köztudatba. Hüvelyöblítés során közvetlenül a szexuális aktus után a lány kiöblíti a hüvelyét langyos vízzel (esetleg valamilyen savas kémhatású oldattal, pl. ecettel) zuhany vagy irrigátor segítségével, azzal a céllal, hogy kimossa a bejutott ondót. A savas kémhatású oldatot azért használják, hogy kedvezőtlen környezetet hozzanak létre a lúgos kémhatású spermiumok számára, túlélési esélyeiket ezzel is csökkentve.


Azonban kutatások bizonyítják, hogy a hüvelyöblítés NEM akadályozza meg a terhességet! A hüvelyöblítést nem lenne szabad születésszabályozási módszerként alkalmazni. A spermiumok extrém gyors úszók – százaik, ezreik elérték már a méhet, mielőtt lány még elkezdené a hüvelyöblítést. Emellett a vaginába érkező folyadék nyomása akár még beljebb nyomhatja a spermákat a petefészekbe.



A legtöbb nő a nemi szerv tisztítása érdekében alkalmaz hüvelyöblítést. Ám ez sem túl jó ötlet. A vaginának megvan a saját természetes tisztító rendszere, amely elpusztítja a baktériumokat. A túlzott tisztálkodás (pl. hosszú fürdő) kiöblítheti a védelmet szolgáló tejsavbaktériumokat. Így nem csak a női sprayk vegyi anyagai, illatosítói és a hüvelyöblítések nem segítenek, de még különböző problémákat is okozhatnak – allergiás reakciót, irritációt vagy különböző fertőzéseket. Erre utalhat a hüvelyváladék kellemetlen szaga, amivel orvoshoz kell fordulni.


HA TETSZETT A CIKK, OSZD MEG MÁSOKKAL IS!



A ROVAT LEGFRISSEBB CIKKEI

A körülmetélésről

15 titok, a gyönyörű nyári loknik é...

Sminktetoválás nyáron?

Nyári zűrök: a szeplők

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

Piercing és cukorbetegség: mennyire vesz...

Betegség vagy csupán PMS?

A kánikula veszélyei

A kontaktlencsék tisztán tartása

CIKK ÉRTÉKELÉSE

értékelés

A cikk értékeléséhez jelentkezz be!

CÍMKÉK

hüvelyöblítés, terhesség, fogamzásgátlás, hüvely, vagina,

2013. aug. 2. 16:04
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát van benne egy mondat. amitől nem biztos hogy hülye vagyok, hogy feltettem ezt a kérdést....de nem tudom igaz e....de a pálmát attól elviszem hülyeségből...
2013. aug. 2. 16:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!