Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérés mindig jár valamily...

A peteérés mindig jár valamilyen fájdalommal?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 09:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Most vagyok a 15.ik napon és nem érzek semmit.A 12.napon kicsit fájt a petefészkem.Akkor a pg53 félig volt csak páfrányos,tegnap óta teljesen az. Kicsit megzavarodtam.
2009. okt. 26. 09:36
 2/6 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, én csak párszor figyeltem, hogy van-e valamilyen fájdalom, cirka 25 évig nem is tudtam, hogy egyáltalán a peteérésnek lehetnek tünetei. Csak a neten olvastam róla pár évvel ezelőtt, hogy létezik. Egyszer talán volt is olyan, hogy éreztem, de lehet, hogy azt már csak bemagyaráztam, mert akartam valamit produkálni :)

Szóval szerintem ezeket a tüneteket nem mindenki érzi. Csakúgy, mint a terhességi tünetek, minden terhességnél mások lehetnek, valószínűleg így van ez ezzel is.

2009. okt. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem jár.Nekem szokott fájni mindig,és azt mondta a doki,hogy szerencsés vagyok,mert tudni fogom,mikor kell együtt lenni a párommal,ha babát akarunk.
2009. okt. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyébként én is csak kb 2 éve érzem, vagy figyelem..már nem tudom. Most telt le a pihenőidőnk és nem akartam hőmérőzni, mert úgyis "megérzem", de most nem érzem. Bár a derekam fájdogál, de ennyi.

Köszönöm a válaszokat, ez egy ilyen hónap ahogy látom...

2009. okt. 26. 09:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem fáj. Soha nem érzek semmit. Unokatesóm viszont mindig tudja. Ez is változó.
2009. okt. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem régebben soha nem fájt, semmit nem érezetem. Pár hónapja viszont az előtte levő pár napon enyhe fájdalmaim vannak.
2009. okt. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!