Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék egy kis babát 18...

Szeretnék egy kis babát 18 éves lány vagyok. Szerintetek várjak még vagy beválaljam?

Figyelt kérdés
a párom is szeretne gyereket ő 25 éves már 3 éve együtt vagyunk mind a ketten dolgozunk van saját lakásunk tehermentesen. Már 15 éves korom óta szeretnék egy saját gyereket, de mindenki azt mondja hogy még ne meg hogy meg fogom bánni mert fiatal vagyok.
2013. aug. 7. 13:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Karrier? Ha gyereked lesz utána az ilyesmi sokkal nehezebb lesz.
2013. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 málna_ ***** válasza:
69%
Szerintem, ha a párod is szeretné, simán lehet. Van lakásotok, keresetetek. Ha úgy érzed kész vagy rá, akkor hajrá.
2013. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindketten szeretnétek, megvan az összhang kettőtök között és az anyagiak is rendben vannak, miért ne?

A karrier mindenképpen nehezebb lesz gyerek után, akárhány évesen szülsz. A kérdés, hogy elég érett vagy-e rá, és a párod is? Pici baba mellett nincs bulizás, haverok, utazgatás...stb. Csak ha már nagyobb lesz. Ha ez nem zavar, és a párodra is számíthatsz, akkor hajrá.

2013. aug. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztál már legalább 1 évet? Tgyás/Gyed miatt.
2013. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még fiatal vagy ehhez. 2-3 évig még teljesen biztosítsátok be magatokat és utána jöhet a baba. Hasonló helyzetben voltam és mi szét is mentünk... Szóval ne kapkodj ilyen fiatalon. Hatalmas felelősség egy gyermek.
2013. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
hasonló helyzet = 3 és fél év után szétmentünk. De sokszor volt szó babáról. Összeteszem a két kezem, hogy nem vállaltuk be
2013. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%

Az jutott eszembe, hogy nekem nincs karrierem, de van egy gyonyoru kisfiam es 39 eves vagyok!!!

Szoval ha ugy erzed, minden rendben korulotted, hogy a parod is komolyan gondolja, akkor mindent bele!

- Neked meg utana is lesz idod a karrierre....

2013. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

Ha stabil a kapcsolatotok, akkor szerintem simán bevállalhatjátok.

Mivel tehermentes a lakásotok, így az anyagiakkal sem hiszem, hogy túl nagy gond lenne.

Mondjuk jó lenne ha meglenne a 2 éves munkaviszonyod mire szülni mész.


Fontos hogy átgondoljátok a gyermekvállalás kevésbé rózsaszín és cuki oldalát:

Miről kell lemondani, miben változik az életetek.


Ha mindenben egyetértetek, és készek vagytok áldozatokat vállalni, akkor hajrá!


Sok boldogságot kívánok nektek!

2013. aug. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
korai még szerintem
2013. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Legalább dolgozz ellőtte 1-2 évet, hogy több megtakarításotok legyen, mire megérkezik a pici. Lesz egy kis időtök magatokra, megtanuljátok, milyen a felnőtt lét, hogy kell beosztani a pénzt stb.
2013. aug. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!