Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hetesen spontán vetélésem...

6 hetesen spontán vetélésem volt már 1 hónapja történt, de azóta sem jelentkezett menstruáció. Mikor forduljak dokihoz, meddig várjak még arra a menzire?

Figyelt kérdés
Ráadásul a hőm olyan alacsony, hogy ilyen még nem is volt, csak kíváncsiságból néztem, már nem mérem minden nap, de 36,1 az extra alacsony nálam, az átlag hőm 36,7 szokott lenni.
2009. okt. 26. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

kb még 1-2 hetet várj és utánna!

ha ennyire alalcsony a hőd nézess egy tsh szintet!

Ugyan nem akarom az ördögöt a falra festeni,de ha magas a tsh érték okozhat vetélést és a pajzsmirigy betegség egyik tünete lehet az alacsony hőmérséklet!

Minden jót!

2009. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is késett utána majdnem két hetet. És valószinű most is fog. Pont most tettem fel egy kérdést, hogy volt-e olyan akinek bezavart a spontán vetélés. Kiváncsi leszek a válaszokra. Nekem előtte pontos volt. És most meg lehet nem tudok majd könnyen teherbe esni. Nekem is nagyon alacsony a hőm 35,5 körül van, és nekem van is problémám a pajzsmirigyemmel, szedek rá gyógyszert. De ezt nem tudtam,hogy befolyásolhatja a hőt.

Szerintem még várhatsz. És bocs, hogy beleoffoltam.

2009. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!