Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik a napokban nem várják,...

Akik a napokban nem várják, teszteltetek már?

Figyelt kérdés
Milyen tüneteitek vannak?
2009. okt. 26. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

helló :)

én holnap fogok tesztelni. Pisilnem kell, szédülök, kicsit fáj a hasam alja. Neked vmi tünet?

2009. okt. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
[link] holnapra nem várom,de mindig úgy érzem megjön.Ha nem jön meg egy hetet várok a teszttel.
2009. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
[link] előzö vagyok.
2009. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


Előző hónapok alapján holnapra nem várom. A görbém fenn látható. A cicim fájdogál, máskor amúgy nem igazán éreztem. Ja, és a méhemnél szúró, apróbb fájdalmat éreztem az elmúlt napokban, 1-2 foltnyi halványbarna folyással övezve... Nem tudom, mikor teszteljek. Corax be sure direct van itthon- holnap megpróbálhatom már?

2009. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én nem vezetek görbét. Majd szétrobbannak a melleim, a hasam is fáj, de ma mintha megjönne, mindig szaladok wc-re. Nem tudom eldönteni, mintha vizes folyásom lenne. Ez pedig a menszi előszele ugye?
2009. okt. 26. 17:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én holnapra nem várom,reggel tesztelek is,mert:mensi elött vizes folyásom szokott lenni,most csont száraz vagyok napok óta,iszonyúan égnek belülről a cicijeim,feszítenek hónaljban,hason nem tudok feküdni,lüktet alul a hasam,a méhemnél,és folyamatosan szurkál,sokat pisilek,álmos vagyok máe délután,hőhullámok jönnek rám,és tegnap két csíkos lett az ovutesztem.Pé-m okt.13-án volt,ami bizonyított,ez most nem pé.Szóval reggel hcg-vel is tesztelek.A hőm 37,1,és trifázisos a görbém,full trifázisos!
2009. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szurkolunk!!!!!!!! Írd meg az eredményt feltétlen.
2009. okt. 26. 19:11
 8/11 anonim ***** válasza:
19:09 vagyok,a görbém: [link]
2009. okt. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én már ciklusom 52-ik napján vagyok,menszesz még sehol,bár nekem soha nem rendszeres,mióta abbahagytam a gyógyszert 11 hónapja.orvosnál voltam,semmi gond,nehezen áll vissza a régi rend:)!Viszont 3 hete fájnak a melleim,rá se birok feküdni,meg olyan furán fájnak,más érzés,nagyon feszülnek és a mellbimbóim is extra érzékenyek!Fáradékony vagyok,sokat pisilek és néha olyan furán fáj a hasam,enyhén feszül!Szerintetek?Ez mi lehet?Tesztet még nem csináltam,mert várok még 1-2 napot!Szerintetek?Úgy izgulok!:)
2009. okt. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ma reggel negatívat teszteltem.
2009. okt. 28. 06:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!