Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek segített könnyebben...

Kinek segített könnyebben teherbeesnie az ovu teszttel?

Figyelt kérdés
eddig még csak görbéztem és így sose tudtam hogy igazából mikor is van ovum :/ A teszttel könnyebb lesz teherbeesni? Annyit tudok erről hogy 5 napon keresztül minden nap tesztelni kell délután és mikor ugyan olyan erős a két csík akkor kell együtt lenni?hány órakor kell tesztelni?

2013. aug. 9. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:

én mindkét terhességem előtt használtam. És igen jónak bizonyult. Vezettem gőrbét is, de azt csak az első gyermekemnél.


Én a vaterán vettem ovutesztet, mert olcsóbb. Így a ciklusom 12. napjától addig csináltam, amíg pozitív nem lett, illetve utána még 1 napig.


Délutáni vizeletből kell, Én 6 óra körül teszteltem minden nap. A ciklusaim 32 naposak.

2013. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!