Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém és a...

Megnéznétek a görbém és a tesztem?

Figyelt kérdés

itt a görbém:


[link]


ilyen hosszú még sosem volt.


van már 2 kisfiunk, most vagyunk a 3.babán. első hónap hogy próbálkozunk, 25.-én este óta, azért mérem csak onnantól a hőmet.


Ilyen lett a tegnapi tesztem:


[link]


negatívban:


[link]


2013. aug. 10. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A teszten látok valamit, ha nagyon figyelek, de nem egyértelmű számomra. Én egyelőre negatívat mondok. A görbéd viszont ígéretes, úgyhogy szerintem két nap múlva már jó eséllyel két csíkot fogsz kapni, ha addig nem jön meg.
2013. aug. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi :) július 10.-én volt meg, a teszt X-epil.
2013. aug. 10. 20:24
 3/14 anonim ***** válasza:
A görbéd nagyon ígéretes, de a teszten még nem látok 2. csíkot. Csinálj új tesztet 2-3 nap múlvA.
2013. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Reggeli teszte?Én látok valamit rajta de igy inkább még negativnak mondom!Viszont, mivel tegnapi a teszted holnap reggel csinalhatsz másikat, mert ugye 2naponta duplázódik...
2013. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól látom 10. dpo-nál tartasz. Valamit én is látok a teszteden, ez a 10. dpo-n pont elég. ;) Nekem 11. napon lett nagyon halvány!

2 nap múlva ismételj! :) És írd ám meg az eredményt!

Drukk! :)

2013. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szerintem a teszted halvány pozitív
2013. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

nem reggeli, esti tesztelés volt.

hát igen, lehet holnap csinálok reggel másikat, nagyon nehéz kibírni :)

Tünetem annyi hogy néha bizsereg a cicim, néha fájdogál a hasamalja meg a derekam és kicsi hányinger a reggeli kávé után. hát ennyi.

ha tesztelek megint mindenképpen megírom :)

mindenki kapta a zöld kezecskét tőlem!! :)

2013. aug. 10. 21:06
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is nagyon drukkolok, szerintem lesz ott valami, mert mintha én is látnék ott csíkot, de nem merem kijelenteni. Írj milyen lett majd a következő teszted. drukkolok.
2013. aug. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a görbéd szép :) 10. dpo-n jársz szerintem kicsit korán teszteltél ahhoz hogy teszt kimutassa a babát,Drukk!! :)
2013. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

[link]


a hőm reggel: 36.9 felfelé megy, mensinek jele nincs. ilyen lett a teszt.

2013. aug. 11. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!