Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti a helyemben azt gondolnátok...

Ti a helyemben azt gondolnátok, hogy terhesek vagytok ezek alapján a tünetek alapján?

Figyelt kérdés
Van már egy 9.5 hónapos kisfiam. Nem volt kőkemény tervbe véve egy tesó ilyen hamar, de egy ideje védekezés nélkül vagyunk együtt, ha jönni akar jöjjön alapon bár én nem gondolnám, hogy ilyen hamar jönne, a kisfiamat is fél év után sikerült összehozni, a mensim teljesen rendszertelen és kiszámíthatatlan, inkább 2-3 havonta volt. 8 héttel a szülés után menstruáltam, utána csak a fogamzásgátló miatt pecsételtem sokat, azt letettem, aztán 2szer is megjött 2 héten belül. Ennek kb 2-3 hónapja, azóta nem védekezünk, azóta nem volt semmilyen vérzésem. Az utóbbi 2-3 hétben jópár tesztet csináltam ellenőrzésképpen, de mind negatív volt, a legutóbbit pár napja. De tegnap vagy tegnapelőtt óta, egész napos hányingerem és undorom van, mintha egy hatalmas gombóc lenne a gyomromban nem tudok semmmilyen kajára gondolni, csak vizet tudok inni. Enyhe megszédüléseim is vannak, de ez a hányinger igen-igen erős. Imádom a yoghurtot túróval keverni, tegnap 2 kanálnál többet nem tudtam enni, mert kijött volna. AZt hogy bekakilt a babám 3 méterről megéreztem, majdnem rosszul lettem, pedig már egy ideje cserélem a kakis pelusokat. Tegnap óta többet járok pisilni, volt nap hogy estig 2szer mentem el, most sokszor járok sokat pisilni pedig keveset iszom. És amikor pisilek, húz lefelé a hasam a petefészkeim körül, és egy darabig még pisilés után is. Egy új babafürdetővel fürdettem a kisfiam, de olyan erős tömény illata volt hogy 10 perc után vittem törölközni, mert nem bírtam. Holnap reggel csinálok tesztet, de addig is érdekel, ki mennyi esélyt ad ezek alapján a terhességre? Már nem szoptatok 1.5 hete, mert kisfiamnak semmilyen formában nem kellett a tej, még lefejve sem, vagyis nem a szopival, hanem a tejjel is baja volt...a mellem...hm, azt is néha érzem, mintha húzna lefelé, de mondjuk még tejem is van, nem apadt el, és gyakran becsomósodik
2013. aug. 11. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A tüneteid alapján elképzelhető,főleg,hogy a babának nem kell a tej.Én is szoptatás alatt estem teherbe. De mindenképp a reggeli első vizeletből nézd meg a tesztet,akkor is ha az van ráírva,hogy a nap bármely szakában elvégezhető.És természetesen menj el nőgyógyászhoz mielőbb,mert azért az UH tutibb.
2013. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet. Írd meg a teszt eredményét :)
2013. aug. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Negatív lett. Sejtettem ugyan, de akkor nem tudom...lehet nemsokára a szülés óta menstruálni fogok....a derekam és a hasam feszül, mint menstruáció előtt. De a hányinger nem múlt el....tegnap reggel pfff, borzasztóú volt, most itt ülök az ebédem felett, és nézegetem képtelen vagyok a számba venni, ha megpróbálom, jön vissza. Sztem tuti mindjárt megjön, és megint olyan durva lesz mint fiatalkoromban...nagyon görcsölős voltam.
2013. aug. 13. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!