Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek lehetnek terhességi...

Ezek lehetnek terhességi tünetek? Mikor csináljak tesztet, hogy biztosan öröm könnyek jöjjenek?

Figyelt kérdés

38 éves vagyok, kisfiunk már 3,5 éves.

Nagyon szeretnénk kistesót, de már 1 éve próbálkozunk. Januárban volt egy méhen kívüli terhességem, az nagyon megviselt minket. 6 hónap óvatos együttlétet javasolt a dokim.

23 napos a ciklusom, 07.27-én jött meg utoljára és 08.05-én volt ovum. Együtt voltunk 08.02-án és 08.05-én.

Kb 3-4 napja émelygek, annyira fáradt vagyok, hogy szinte ülve elalszom. Ha ételekre gondolok, szinte öklendezek.

A hasam lent szúrkál, de a melleim nincsenek megduzzadva, csak oldalt néha belenyillal.

Reggel csináltam tesztet, de negatív. Persze tudam, hogy még korai.

08.19-én kell megjöjjön.



2013. aug. 12. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

bocs, de szerintem m;g nagyon koraiak lennének ezek a tünetek a terhességhez, de persze minden lehetséges. én 20-án csinálnék tesztet, előtte semmiképp. és elvileg csak az 5. hét körül jelentkeznek ezek a tünetek... szorítok neked!!


(én is 38 vagyok egy 3,5 éves kisfiúval :))), bár nálunk van kistesó is.)

2013. aug. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Aug 20-án.

Drukkolok

2013. aug. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.

Igen, fejjel tudom, hogy korai, de a szívem...

Akkor marad a jövő hét eleji tesztelés.

Vettem már a vaterán szuper érzékeny tesztet (10-es érzékenységűt), azzal is csak jövő héten teszteljek?

Szent ég. Annyira dilisnek érzem magam, mert annyira boldoggá tenne, ha lehetne még egy kisbabánk. Itt ülök a munkahelyemen és a sírás kerülget. Tuti begolyóztam...

2013. aug. 12. 11:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy hét múlva csinálnék.
2013. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia


Én is 19-20ra nem várom. Nagyon szurkolok Neked is:) Én csak jövőhéten fogok tesztelni nehogy mégnagyobb legyen a csalódás ha netán..... Én is nagyon izgulok, ugyan nekem az első baba lenne:) Minden nap ez jár a fejembe és kicsit félek is, hogy nagyon rágörcsölök és emiatt netán nem lesz semmi :( Kitartás! Majd írd meg az eredményt;)

2013. aug. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló:

és te már érzel valamit? "Produkálsz" valamilyen tünetet? :)

Elképesztő, hogy ha nagyon szeretnénk babát, minden jelt észreveszünk magunkon.

Nektek első baba "lesz". Akkor jövő héten írjunk, hogy mi lett a teszt eredménye. Te hány éves vagy?

2013. aug. 12. 13:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen megírom:)

Hát igazából második napja nagyon fáradtnak és álmosnak érzem magam, melleim érzékenyek és perpill hányingerem van. De ez bőven lehet a mensi meg valami betegség előjele is:S A hasamban néha érzek fura dolgokat, de ettől függetlenül nem hiszem, hogy bármelyik terhességre utalna, bár aztán kitudja... Én 24 éves vagyok, párom 39 :)

Várom majd az eredményed:) és szorítok nagyon!

5-ös

2013. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!