Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félidőben, nekem nem átlátszó...

Félidőben, nekem nem átlátszó tojásfehérje szerű váladék van, hanem fehér kenőcsös állagú (szagtalan). Ez nem igazi peteérés?

Figyelt kérdés

2013. aug. 12. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
nem ezen mulik. Soknőnek egyáltalán smemi nincs van akinek meg vérzés is van enyhén. Nem ettől függ nyugi.
2013. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ettől függ, de persze jobb lenne a tuti nyák. Nekem is ugyanilyen mint neked, és én is teherbe estem már :-)

Sőt, a barátnőmnek egyszer sem volt normális nyákja, csak ez a kenőcsös, vagy semmilyen, és már 2 fia van :-)

2013. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,kicsit megnyugodtam.Eddig sosem figyeltem magamat,de most nagyon szeretnénk babát,és rettegek mindentől,ami nálam nem úgy "működik",mint másnál.
2013. aug. 12. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:
pedig erröl szokj le meert igy aztán nem elsz nyugodt terhességed és gyermekágyi kór sem. Ugyanis te sem vagy tankonyv a babád sem lesz az,. Az csak egy támpont. Még egy azon személynél is sok különbség lehet 2 terhesség között.
2013. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
.
2013. aug. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg az ébredési hőt vezetni, az sokkal informatívabb (ha jól csinálod), mint a nyák.


Infók:

[link]

2013. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!