Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitivat teszteltem...

Halvány pozitivat teszteltem az előbb, de félek mert mindjárt megjön érzésem van, mikor mehetek leghamarabb orvoshoz?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a ciklus 32dik napján,általában 30 napossak szoknak lenni.Előbb teszteltem de sajna nemtudom feltölteni.Halvány de egyértelmű.Normális hogy görcsölgetek néha?
2013. aug. 14. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
igen telismamák 995-nak van mensi szerü görcs. másfél 2 hét mulva érdemes menned orvohoz. Asddig ha szerenél még tesztelj pár nap mulva ha erösödik akkor végképp megnyugodhtasz. Sok változás van ilyenkor a szervezetben természetes ha vannak tünetei, késöbb is lesznek mert nő aéhed, húzódnak majd a szalagok stb.
2013. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocsi az eleje kicsit össze vissza lett. Szóval teljesen normális nem kell aggódnod, a kismamák 99%-nak van a mensi szerű görcs.
2013. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, teljesen normális amit érzel. Én is görcsöltem mind a két terhességemnél, nem is kicsit!


kb. 2 hetet várj még és csak utána menj dokihoz, mert a 6.hét után már láthatod az UH-on a kis szivecskéjét pulzálni

2013. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En is nagyon gorcsoltem, bogtem, hogy meg fog jonni.... es eleg sojaig, par hetig volt, en sokat fekudtem, ittam, es elkezdtem szedni a magne b6-ot.

Most is valtozo, van, amikor szurkal, belehuz.

11+3 hkm

2013. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!