Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan veletek, hogy túl...

Volt olyan veletek, hogy túl korán teszteltetek, negatív lett, és később, még abban a ciklusban pozitívat teszteltetek?

Figyelt kérdés
Mikor csináltátok a teszteket? Köszi :)
2013. aug. 15. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
barátnömnek aktus után 3 héttel lett pozitív, de ez ritka hogy ennyi ideig nem mutatja ki. Általában aktus után két héttel vagy kicsit többb mint két héttel már ki szokta mutatni. Ja és van olyan is akinek nem elsz pozitív a teszt mert nem választódik ki a vizeletében a HCG
2013. aug. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze. Nagyon türelmetlen voltam már. Nemvárt előtt egy nappal negatív volt. Aztán nem bírtam ki és nemvárt napján is csináltam tesztet, és pozitív lett. Na és volt még egyszer, hogy nemvárt napján negatív volt és két hét múlva sem jött meg, akkor teszteltem pozitívat, de sajnos az a terhesség nem maradt meg.
2013. aug. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nemvárt előtt 4 nappal negatív 3 nappal pozitív lett :) Akkor érte el a szintet :) én is nagyon vágytam rá, türelmetlen voltam :)
2013. aug. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De jó, gratula Nektek! Én nagyon korán teszteltem, tudom...biztos voltam benne hogy nem fog kimutatni semmit, na de győzött a kísértés :D...Egy hét van nem vártig :D Tudom, hülye vagyok! Hátha alapon gondoltam, ellövök egyet...Remélem, hogy ha egy hét múlva megint csinálok egy tesztet, akkor nekem is két csíkom lesz, olyan jó lenne...!
2013. aug. 15. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!