Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombatra vártam az ovulációt...

Szombatra vártam az ovulációt (hőmérőzök) együtt is voltam a párommal, vasárnap még lejebb ment a hőm azt hittem akkor aznap van akkor is együtt voltunk. Feltételezem ma van az ovulációm. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
mára vártam az emelkedés de még lejebb csökkent feltételezem akkor ma van az ovulációm most mit csináljunk ma is legyünk együtt vagy csak holnap? mert nem tud a mindennapi együttléttől termelődni a sperma? vagy ez hülyeség?
2008. jún. 30. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem nyugodtan legyél együtt a pároddal,főleg ha ma van az ovulációd.Én nem halasztanák el egyetlen alkalmat sem.Soha nem lehet tudni.
2008. jún. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
a jó minöségü sperma nem termelödik ´csak 3 naponta (persze közeben is van) de viszont 3 napot él benned a sperma. szóval ha ma együtt vagytok és csak holnap lesz az ovuláció akko már ott állnak a kis katonák a megtermékenyülésre.
2008. jún. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy mondta a dokim, hogy aznap amikor megemelkedik az ébredési hőmérsékletem, akkor akciózzunk. Akár többször is.

A férjemet, (rendőr) kék lámpa szirénával hozták haza, miután telefonáltam, hogy ITT AZ ALKALOM. :)))

Sikeres "akció" volt, már elmúlt négy éves.:))))

2008. jún. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!