Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Június 25-én volt a menzeszem,...

Június 25-én volt a menzeszem, ha terhes lennék akkor már kéne látszani, és hány hetes lennék?

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 09:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem is akkor volt meg utoljára több mint 1hetes késésnél csináltam 2naponta reggeliből de sajnos nekem mind 3negatív lett azóta se jött meg

de ez nem azt jelenti hogy neked is ez lesz irány venni tesztett és várom az eredményed :)

2013. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is negatív lett, nem tudom, hogy most mi van.
2013. aug. 19. 14:25
 13/16 anonim ***** válasza:
Fel rakod a képet????
2013. aug. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha nem egyett vettél holnapi reggeliből tesztelj egyet hátha az kimutatja

sajnos én se tudom mi lehet a baj 3teszt után nagyon kivagyok csütörtökön megyek dokihoz te is mielöb menj el tévedhet a teszt is ritka de tévedhet hátha neked szerencséd van

2013. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A képet nem tudom felrakni, de ha csinálok még egyet reggeliből, akkor majd megírom, majd te is írd meg, hogy mi van.Ha nem jön meg addig nekünk.
2013. aug. 19. 21:51
 16/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nekem azóta már megjött rendesen, még mielőtt csináltam volna még egy tesztet, nagyon csalódott vagyok, de neked drukkolok.
2013. aug. 22. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!