Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik a napokban teszteltek mi...

Akik a napokban teszteltek mi újság?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem már 4 napja késik de még nem jött meg,és nem tesztelek még mert félek hogy csalódok.Még várok egy két napot.Amugy semmi előjele a mensinek néha csak apró szurkálodás.ennyi de nagyon várom mit fogok tesztelni.És te?
2009. okt. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem 14-én volt ovum azt hiszem. Tegnap negatívat teszteltem. A megszokottol eltérő tünet, az időnkénti hasszurka, hol bal hol jobb oldalon. Holnap tesztelek újra.
2009. okt. 29. 12:37
 3/12 anonim válasza:
Sziasztok csajok, én keddre nem vártam, ma még semmi, néha szúrkál a hasam, néha nem érzek semmit.A mellem nem fáj, nem feszül.Tegnap este teszteltem egyet,negatív lett. Mondjuk lehet nem este kellett volna. Mindenesetre most vasárnap reggelig várok,ha addig nem jön meg,tesztelek újra. Mindenkinek pozitív tesztet kívánok!
2009. okt. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én hétfőre vártam és tegnap lett egy negatív tesztem, de megnyugtattak, hogy korai volt még. OLYAN LASSAN TELNEK A NAPOK!!!!
2009. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Előző vagyok. Tényleg nagyon lassan mennek a napok. Ráadásul tuti megint a szervezetem csap be, úgy mint hónapokkal ezelőtt is. Tavaly nyáron kezdtünk bele a babaprojektbe, tavaszig nem jött össze, a végére már az addig 28 napos ciklusaim 40 naposak lettek, baba nem jött. Aztán leálltunk a témával, mostanra visszaálltam 30 napra. EBben a hónapban újra próbálkoztunk, most vagyok a 33. napon és semmi még. Hülyén fog hangzani de olyan, mintha direkt átverne a szervezetem :( Hogy na most majd összejön, aztán x nap késés után mégis megjön. Pedig az utóbbi hónapokban (mikor nem vártam semmit ugye), akkor pontosan megjött. Ez kész :( Na mindegy, bocsi hogy ilyen sokat írtam. Remélem nem fog megjönni, és hétvégén lesz végre egy pozitív tesztem :-)
2009. okt. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Bocsi, nem előző hanem előző előző :))
2009. okt. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is úgy vagyok vele, hogy mióta babát szeretnénk, azóta kitolódott a ciklusom (47 nap is vol), most a 39-diknél járok. A nyúlós nyák alapján sejtem mikor volt peteérésem, utána szárazság jött. De ezek alapján már meg kellett volna jönnie. Tegnapi tesztem viszont negatív. Elegem van teljesen.
2009. okt. 29. 16:15
 8/12 anonim ***** válasza:
lehet, hogy ezek az elhúzódó ciklusok tényleg a rágörcsöléstől vannak. Nekem eddig 27-28 naposak szoktak lenni. Ma tartok a 28. napon és a tesztem negatív. Most már fogalmam sincs, hogy mikor teszteljek, vagy, hogy mikor is kellene, hogy megjöjjön. Ha már nincs baba, akkor jönne meg gyorsan, hogy lehessen újra próbálni.
2009. okt. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

14.24. A kérdezőnek!remélem megirod a tesztelés eredményét holnap!

Amúgy igen, tényleg kikészítő ez az egész...könnyű mondani hogy ne görcsöljön rajta az ember...

Na mindegy.Remélem pár napon belül lesz valami (max megjön az is jobb mint a semmi :( )

2009. okt. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bocsi kedves kérdező,hogy csak úgy "belenyúlok" a kérdésedbe,de akinek késik,megkérhetem,hogy feltegye a görbéjét?--aki persze vezeti és szívesen megosztja.

(csak azért kérdem,mert nekem kb:2nap múlva kelenne lennie ovumnak,és kíváncsi vagyok ki mikor volt eggyütt a párjával)Bocsánat...és köszi

2009. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!