Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől terhes lehetek?

Ettől terhes lehetek?

Figyelt kérdés

A barátommal "játszottunk" és az előváladéka /ami tartalmaz spermiumot/ a hüvelyembe mehetett, valószínűleg ment is. Azóta ilyen gondjaim vannak:

- szédülés

- érzékeny a mellem

- a barátom ujjazott és véreztem /lehet, hogy mert még szűz voltam és átszakadt a szűzhártya, de a vérzés is terhességi előjel/

- görcsök

- menstruáció kimaradása

Szerintetek ennyitől lehetek terhes? Nagyon félünk. Bunkó válaszok kíméljenek.



#terhesség #terhesség elő jelei
2013. aug. 22. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:

A szédülés lehet folyadékhiány is, a fiatalok 90%-a nem iszik elég folyadékot, főleg, ha a meleg nem hajtja rá őket. Az érzékeny mell lehet a mensi előjele. A vérzés ujjazáskor a szűzhártyád volt. A görcsök is mensi előjele lehet. A mensid meg azért késik, mert parázol ezerrel.


Szerintem nem vagy terhes, csak kéne neked egy kis higgadtság. Nincs gáz! Előváladék kézzel feljuttatva... ugyanmár! Minimum egy behatolás azért kellene. Vannak véletlenek, és csodák is, de nem ekkorák!

2013. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg nem, csak annyi oldalt olvastam el és minden jel stimmel.
2013. aug. 22. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem hiszem, hogy terhes lennél.


Vegyél egy tesztet bármelyik drogériában van, 1000 Ft alatt. Csináld meg, hogy megnyugodj

2013. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Emlékszem, az első barátommal 2 hetet késett, még szűz voltam, alsónadrágban felettem elment, odadörzsölte közben, átázott, én meg attól féltem, hogy terhes lettem, hiába tudtam mindent, hogy nem lehet, megtaláltam azokat a forrásokat, amik alátámasztják a félelmem, és késett is. Aztán megjött végül. Tudom, milyen félni, de azt is, hogy az emberi elme hogyan képes befolyásolni a testet. Nem leszel terhes ennyitől, és legközelebb még jobban fogtok vigyázni, de most elsősorban meg kell nyugodnod. Én is a terhességi tesztet javaslom, mert akkor a saját szemeddel láthatod majd, hogy nincs semmi gond. Drogériában már 5-600.-ért kaptok! Csinálj egyet mielőbb és fújd ki magad! :)
2013. aug. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy tényleg semmi, de már a válaszok is nyugtatnak kicsit:) köszi mindenkinek :)
2013. aug. 22. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!