Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha negatív teszt után sem jön...

Ha negatív teszt után sem jön meg a menstruáció, honnan tudjam, hogy nem-e vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Még nem csináltam tesztet. Majd csak fogok. De nem akarok terhes lenni, nem is valószínű, hogy az vagyok, csak meg szeretnék nyugodni. Mit csináljak, ha negatív a teszt, de a stressz miatt nem jön meg a menstruációm?
2013. aug. 23. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha annyira stresszelnél a negatív teszt után is,akkor menj el a dokihoz ő megnyugtat majd! :)
2013. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért, mit csinálhatsz?

Ha teszt negatív még 1-2 hetes késésnél is, akkor nyilván nem vagy terhes.

Ha viszont ennyit már késik, akkor el lehet menni nőgyógyászhoz és ő kideríti az okát, hogy miért nem jön meg és kapsz rá kezelést, amitől meg fog jönni a vérzés.

2013. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A menstruációm 28-30 napos, és jövő vasárnap lesz a 28. nap. Úgy gondoltam aznap csinálok egyet, és elvileg- itt azt olvastam- az X-epilben 2 is van. És akkor csinálok 1et kedden is utána. Ha mind2 negatív, akkor csak nem vagyok terhes, nem?
2013. aug. 23. 19:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy tesztelsz, vagy elmész orvoshoz. :)

Szerintem várd meg legalább amíg meg kell jönnie a menstruációdnak, csak aztán tesztelj. Így biztosabb lesz a negatív. :)

2013. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!