Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a helyzetemről? Elolvasnátok!

Figyelt kérdés

[link]


Ez a hőgörbém eddig.Ez az első hőmérőzős hónapom.És az első próbálkozós is :) Van már egy 2éves kislányunk!

Na szóval a gép 16.ára húzta a pémet.Hő szerint jól is,viszont tüneteim csak rá pár nappal voltak.Aztán ahogyan kell peteérés után elindult magasra a hőm(mivel első görbém nincs mihez viszonyitgatni).De tegnap estére majd leszakadt a derekam,és enyhén fájt a cicim is.Viszont ma délután enyhe hasszurkálásom volt és most estére a melleim nagyon fájnak.Mitől?Most van csak ovulációm?De a görbe nem ezt mutatja....Kislányomnál nem néztem pét,csak ,,csináltuk,,nem törődtünk semmivel!Ő az 5.hónapban sikerült(végig dolgoztam és nehéz fizikai munkát végeztem,viszont mikor sikerült akkor otthon voltam táppénzen és sokat pihentem,akkor össze is jött)Ezt csak azért írtam mert most is lazább napjaim voltak az ovu körül és mondhatni még most is,itthon vagyok még a kicsivel,és most sokat nagymamázott.Érezhetek ilyet beágyazódástól,szerintem nem.Szerintetek????A ciklusaim ebben az évben így alakultak:26,26,28,30,29,32, és az utolsó 36 naposra sikerült.A nagy melegre fogtam.... Szóval nem épp pontos a ciklusom.Én általában 30 nappal számolok.Utoljára 2.án jött meg.

Szerintetek most ovulációs fájdalmaim vannak?Nem értem mi van velem.Ovut általában megérzem,hasszurkálásból,folyásból.Tudom,hogy lesz pár napon belül vagy az nap(nem használtam még soha ovu tesztet).Bocsi kicsit hosszú lettem.....



2013. aug. 23. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hmmm,szerintem 19-20.-dika körül "lesz" ovud.
2013. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted is már volt?És ez most nem az. ...
2013. aug. 23. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok,igen,szerintem akkor volt.De ne izgulj,jokor voltatok együtt. Valahol azt olvastam,hogy ha valamelyik napon szex van,akkor nem erdemes nagyon figyelni a következönapi nyäkot,mert megteveszthet,mivel spermäval keveredve jön ki az aznapi nyäk. Az ovus fädalmad is 17-18.-dikän volt,szoval meg a 18.-dika is beleferhet.Tehät,igy vegülis a peteerest simän erezhetted.:-)
2013. aug. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia! hasonló az enyém !

[link]


és nekem se akkor fájt mikorra irta,én is utána érezgettem ! ill nagyon majdnem megjön érzésem van és fehér folyásom..30.ára nem várom

2013. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
30.-a már nagyon közel van :) Nagyon szurkolok neked!Nekem a cici fájás nem enyhült,sőt!!!!Plusz jött hozzá derékfájás is....Nem igazán tudom mi van velem.Ovu fájdalom már tuti nem.Menzesz előtt csak a hasam szokott görcsölni.Cici fájás nagyon ritka,inkám ovukor mint mensikor.Derekam utoljára akkor fájt mikor kismama voltam(ez jó jel lenne ha tudnám,hogy akkor is fájt e mikor még nem tudtam,hogy babám lesz de már a pocakban volt.Csak azt tudom,hogy a várandóság alatt sokat fájdogált).Nem merek reménykedni.....
2013. aug. 25. 20:54
 6/6 A kérdező kommentje:

[link]


Mai görbém.

2013. aug. 25. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!