Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem esek teherbe?

Miért nem esek teherbe?

Figyelt kérdés

4 hónapja élek nemi életet a férjemmel, (20 éves vagyok)

És nem esek teherbe, nem védekezünk sehogy sem, soha nem szedtem gyógyszert, mert előtte nem volt senkivel szexuális kapcsolatom.

Nagyon szeretnénk babát, de valahogy nem jön össze.. Lehet azért mert még csak most kezdtem el a dolgot??



2013. aug. 23. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
4 hónap semmi. Majd 1-2 év után érdemes kivizsgáltatni magatokat.
2013. aug. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Azért is lehet mert nagyon rá vagy görcsölve! Nyugi, 20 éves vagy még előtted az élet ha most nem sikerül ráérsz később orvoshoz fordulni hogy mi lehet az oka.
2013. aug. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De ha már most sürgős, akkor 2 dolgot kipróbálhatsz:

- C vitamin, vagy magzatvédő vitamin, 2 héttel a peteérés előtt kezdve... addig, amíg terhes leszel.

Max. 3 hétig szabad szedni, utána legalább ugyanennyi szünet!


- petevezeték átmosás. Ezt csak magánkórházban csinálják meg neked ilyen hamar, de egyáltalán nem nagy beavatkozás, és sokszor segít.

Azon kívül kimutatja, ha van valami elzáródás.


+1: ne görcsölj ezen!

Sokszor volt már olyan, hogy valaki nagyon akart gyereket, de évekig nem jött össze (orvosi segítséggel sem) - és amikor lemondott róla, pár hónap múlva terhes lett. A stressz akadályozza a terhességet (ami elég egyértelmű: üldözött körülmények között milyen lenne a gyerek sorsa?)

2013. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Majd én megtöltelek rendesen.
2013. aug. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

1.Figyeld meg a tested! mert lehet hiába vagy együtt a férjeddel elég gyakran, HA éppen NEM a megfelelő időben vagytok együtt, akkor tuti nem fog összejönni ...

2.Amit már mások is írtak, hogy nyugodj meg! :) 20 éves vagy, biztos jönni fog a baba :)

2013. aug. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4 hónap még nagyon rövid idő.

[link]

2013. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!