Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan-t szedők? Segitenét...

Utrogestan-t szedők? Segitenétek? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Késik a mensim, 4.napja. A tesztem nagyon halvány pozitív, inkább én ezt negatívnak veszem. Abba hagytam a kúpot, ma meg is jött, viszont vacilálok, hogy mivan ha mégis baba van? Hisz a teszt mégis csak 2 csíkos....ha babás vagyok, akkor is meg jött volna ma? Vagy azért jött meg, mert abbahagytam a kúpozást? Nagyon gyenge vérzésem van...mi tévő legyek? Folytassam? Vagy hagyjam?
2013. aug. 25. 15:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

El kéne menni orvoshoz HCG vérvételre! VAgy venni egy digitális CB tesztet, az elvileg nem hazudik. Én már csak olyat veszek! Azt ma is meg tudod venni, 2.000Ft körül van a gyógyszertárakban.

Nekem rengeteg szellem csíkos tesztem volt már, ott látszik a csík minden fénynél, de nem tudod eldönteni hogy rózsaszín vagy szürke.

Ha terhes vagy, nem szabad abbahagyni az Utrót, mert akkor vérezhetsz és elvetélhetsz. Az Utrogestan viszont biztosan nem ad téves pozitív eredményt.

VAgy vérvételre, vagy UH-ra kéne menned minél előbb! MAx. holnapig Utrózz megint, de holnap reggel a kórházban kezdj, és megmondják hogy mi van.

Nekem az Utró elhagyása után 2-3 napra jön meg.

2013. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
a halvány csik is csik, csak azt jelenti még kevés volt HCG a vérben. Inkább menj orvoshoz hogy megnézzék kiürült-e rendesen vagy egyáltaln megmaradt-e a terhesség.
2013. aug. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az utrogestantól lehet megvonásos vérzés terhesség esetén is! Tényleg menj el HCG vv-re és vagy tesztelj még, mert a halvány csík is csík! Nekem sosem volt szellemcsíkos tesztem, pedig két évig teszteltem sok-sok cikluson keresztül negatívakat. Amikor nagyon-nagyon halványan (13. dpo-n) kétcsíkos lett, akkor már ott volt benn a baba is! Drukkolok, írj majd, hogy mi a helyzet!
2013. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?? 3-as vagyok és szorítok:)!!
2013. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Hát semmit nem lát az orvos, de volt egy aranyos beszólása....minek tesztelgetek ilyen korán....nem tudom kivárni azt a 2 hetet??? Mert ha akkor pozitív a teszt, akkor tuti meg marad , és ha akkor megyek, már látni valamit...egyenlőre vérezgetek, light-osan, majd kiderül...azt mondta 6 hetes korban kell először fel keresni orvost, addig csak találgatások vannak.....megyek vissza 2 hét múlva...felhívtam egy másik orvost is, Ő kapásból azt mondta, hogy kb 2-3 hét múlva érdemes elmenni, mert most még semmit nem látni.
2013. aug. 26. 16:04
 6/15 anonim ***** válasza:
Én a nemvárt napján mentem orvoshoz - kaális, nem inszemes vagy lombikos, de stimus baba, ha megjött volna, akkor is lett volna egy uh, hogy lehet-e stimulálni újra, csak azért írom, hogy ezért mentem ilyen korán - az uh-n akkor petezsákot még valóban nem láttak, viszont látszott a felritkulás a méhben, hogy vastag a nyálkahártya, tehát nem kezdett sorvadni a sárgatest és a két sárgatest is, mivel két tüsző repedt. Nézd meg a leleted, milyen a nyh, írt-e a doki felritkulást, stb. mert lehet, hogy nem akart még ilyen korán örömhírt közölni, de ezekből már tud ám következtetni ;) A kaális doki amúgy engem is visszarendelt későbbre, az asszisztens volt, aki megsúgta, hogy ezek jó jelek. Mondjuk aznap már tudtam, hogy sikerült, mert a HCG szintem 306 volt, mint pár órával később kiderült. Utrora mit mondott? Folytatnod kell így?
2013. aug. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem hogy folytatnom kell...ugyanis most este egy nagy darab érdekes váladék jött ki belőlem...és úgy néztük a párommal, hogy a pete zsák egy az egybe kijött...és nem pici volt...eltettem,holnap elviszem az orvosnak...megdöbbentő látvány volt....ennyit az orvosokról...és az az érzésem,hogy már előző hónapból maradhatott ....Hát ennyi....,
2013. aug. 26. 20:07
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia! Az első válaszoló vagyok, és nagyon sajnálom hogy megjött. MA reggel nem csináltál tesztet?


Kíváncsi vagyok hogy mit mond az orvos holnap a darabról, mert szerintem ilyenkor a petezsák még olyan kicsi, hogy azt ti így nem láthatjátok, de azért érdekes ez az alvadék.

Nekem az eü. küretem utáni első mensim kezdődött így, csirkemájnyi méretű és állagú darabok jöttek belőlem este, összesen 8 darabot gyűjtöttem össze. Én azt hittem, reggelre el is vérezhetek; nagyon ijesztő volt. A férjem mondta hogy várjunk még a kórházzal, mert nem éreztem rosszul magam. Másnapra elmúlt; azt mondták, a műtét utáni fekvés miatt a méhemben lévő vér megalvadt, de a zárt méhszáj miatt nem tudott ürülni.

Az óta sem hallottam senkitől hasonlót.

Íme egy szellemcsíkos teszt (az enyém).

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ha ilyen volt a tiéd is, akkor az nem baba volt, ha rózsaszín akkor igen. De érdemes megbeszélnetek az orvossal egy HCG vérvételt, mert a vetélés után nem esik le rögtön a HCG szint, az biztosan megmondja hogy mi volt.


De a "jó hírt" a végére tartogattam:

a barátnőm húga mindkét gyerekével 4 hónapos terhes koráig menstruált; szóval bár szerintem kicsi az esély, de még az is lehet hogy állapotos vagy, és úgy vérzel egy kicsit, hogy a babának semmi baja sem lesz.

Holnap mindenképp orvos az első! Írd meg hogy mi volt, nagyon izgulok érted!

Mi 2 évé várjuk a babánkat, és egy éve volt egy biokémiai terhességem, de ott napokkal az után kezdtem el vérezni, hogy megmondták hogy elhalt. Alig véreztem egyébként, fele annyi volt mint egy rendes mensi.

2013. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Megint én. Újra olvastam, és értelmeztem a dolgot.

Az előző hónapról maradhatott? Az durva........ Akkor értem hogy nem kicsi, és miért gondolod hogy petezsák.

Az előző ciklusban nem teszteltél?

Most még jobban aggódom érted, hogy mit mondanak róla holnap....

2013. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Szia. Nagyon aranyos vagy, hogy aggódsz!!! Köszönöm , így ismeretlenül is hálás vagyok érte!!! Múlt hónap 20.án volt egy pozitív tesztem igen...cb digivel. 1-2 hetet mutatott, félre értelmezhetetlen volt...most meg a halvány teszt...szval ezért gondoltam arra, hogy még onnan maradhatott meg... :(... Kérdeztem az orvost, van e teendő a pozi teszt után, azt mondta semmi, mi lenne...nyugodtan tovább mehet minden...ezek szerint annyira mégsem...vérzés alatt nem csinálok tesztet, mert a vér befolyásoló tényező a tesztnél, ezt több orvos is mondta. Majd holnap okosabb leszek. De lehet hogy másik orvost keresek meg, elmondom neki mi volt eddig, és kíváncsi leszek, mit mond.

Holnap este jelentkezem!!

2013. aug. 26. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!