Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedden lenne menszeszem 32....

Kedden lenne menszeszem 32. napon, holnap reggel tesztelhetek kimutatná?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Mensi előtt 1 nappal, ovu után 13. napon nekem már látható igaz halvány pozitív tesztem volt, reggeli vizeletből.
2013. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. aug. 25. 21:22
 3/8 anonim ***** válasza:
valószínűleg igen, hacsak nem 40 naposak a ciklusaid
2013. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
32 napos bocsi nem írtam oda értelmesen :D a kislányom rajzolgat és minden kis pöttyöt meg nézek amit rajzol imádja és mindig hív "anya nézd ez kék ugye,ugye milyen szép kis pöttyök" :D így elmaradt a rendes érthető fogalmazás :D
2013. aug. 25. 21:36
 5/8 anonim ***** válasza:
hogy érzed magad kérdező? van valami tüneted? mi is kis tesót szeretnénk,kislányom van nekem is 4-éves :)
2013. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pénteken tesztelek.Nekem is kislányom van, 2 éves:) Megy a drukk!
2013. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hajnal 4-kor megcsináltam a tesztet halvány de látható pozitív lett,az az igazság,hogy semmi tünetem nem volt talán tegnap has szurka az is hol jobb oldalon hol bal oldalon,de ez lehetett volna mensi jele,remélem nem lesz baj előző hónapban is így volt halvány teszt hétfőn majd szombaton is halvány és meg is jött 9 napos késéssel,majd pénteken tesztelek még remélem most erősödik :)
2013. aug. 26. 09:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Most már biztos nem lesz baj, nagyon szorítok. Én is így jártam az első babámmal, 1 hétig pozitív tesztjeim voltak, igaz halványak, aztán 1 hét késés után megjött. De utána 2 hónapra jött a baba és meg is maradt, de vele már csak akkor teszteltem mikor 1 hetet késett a mensim.
2013. aug. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!