Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Terhes lehetek? 1 hete...

SOS! Terhes lehetek? 1 hete kesik!

Figyelt kérdés

A baratom megujjazott, lehet hogy volt elovaladek a kezen.(o azt mondta hogy semmi nem volt) amikor utoljara elmult a menzeszem, ra 1-2 napja tortent ez. Mar 1 hete kesik. Terhes lehetek?

14/L



2013. aug. 26. 07:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de azért csinálj egy tesztet. Drogériákban is kapni.
2013. aug. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

Valószínüleg nem vagy terhes de csinálj tesztet, hogy megnyugodj.

14 évesen próbáld visszafogni a szexuális vágyadat, gondolom nem olyan nagy az, és inkább tanulj vagy sportolj.

2013. aug. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. De 14 évesen ujjazás meg pasi? Hova sietsz ennyire?
2013. aug. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 sarah23 ***** válasza:
25%
na ez komoly,,,én 14 évesen még babáztam,,ez meg itt ujaztatja magát,,,,,,,,pffff
2013. aug. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó. Lehet ő is babázni akar, csak már élesben:-D
2013. aug. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 sarah23 ***** válasza:
van benne vmi:)
2013. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti terhes vagy! Basszus 14 évesen kaptam fiútól szájra puszit,aztán úgy tökön rúgtam,hogy nem bírt felállni,nem az hogy ujjazgasson..pff szégyen
2013. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mióta van meg a menzeszed? Beállt már rendszeresen?

És 1 hete tiprolódsz, de annyi nem volt benned, hogy vegyél egy tesztet??? Néhány száz forintért lehet kapni...


Szerinted mi beléd látunk???


"lehet hogy volt elovaladek a kezen."

Akkor lehet, hogy terhes vagy.

2013. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

sajnos a mai világban ez egyre elterjedtebb, hogy 14 évesen már nem szüzek a lányok. Tisztelet a kivételnek. Én magam részéről nem csak a gyereket hibáztatom, nagy részben a szülő a felelős. 5 lányom van, ha ilyet csinálnának, azt hiszem nem tennék ki az ablakba a büntetésüket...de hozzá teszem, eszükbe nem jutna ilyen. A nagy lányom 19 elmúlt, kitűnőre érettségizett, minden vizsgája meg van, nyelv stb, a második lányom most készül az érettségire, utána tovább tanul Ő is...Barátja a legnagyobbiknak van, de még csak 1 hónapja.....ez nagyon nagyon függ a neveléstől szerintem...és az hogy egy 14 éves lány ilyet ír, ez BORZASZTÓ!!!! A szüleivel elbeszélgetnék azért....14 évesen ilyen gondja nem lehetne még egy kislánynak....DE!!! neki is lehetne esze, ha már a szüleinek arra nincs, hogy leüljenek beszélgetni vele ilyenekről....

Remélem nem vagy terhes kedves kérdező, és azt is, hogy ha most megúszod, elkezdesz gondolkozni, és úgy viselkedni, ahogy 14 évesen kell...és barbit, vagy monster high babát kérsz karácsonyra , ahogy a 14 éves lányom....

2013. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Úr isten!!Te még csak egy kislány vagy!Egy 14 éves kislány!!

Elborzadok,amikor ilyet olvasok.A szüleidet nagyon sajnálom,hogy ennyire nem tudtak nevelni,és foglalkozni veled. :(

2013. aug. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!