Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előváladéktól mekkora az...

Előváladéktól mekkora az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés

Elszakadt a gumi, és egyikünk sem vette észre. Olyan jó fél órát szeretkeztünk így. A lánynak elég kevés nedve volt, meg az én előváladékom sem szokott valami sok lenni. NEM mentem el benne. Fogalmam sincs viszont mikor szakadt ki a gumi.

A következő menetnél már rutinosabb voltam, pahrmatex hüvelytabletta be, gumi nélkül akkor már (a kettő nem bírja egymást) és persze nem mentem el akkor sem benne.

A lánynak nagyon rendszertelen a menstruációja. Most is kimaradt neki egy, és azt mondta volt hogy máskor is gyógyszer nélküli időszakban (most sem szed semmit) és az akkor barátja beleélvezett jó párszor, és mégsem volt semmi baj. Nyugalomra intett.


Én viszont nemigen vagyok nyugodt. Azt mondta 72 órás tabit nem akar, mert felborítja az egész hormonredszert, ami igaz is, ezt én is tudom, és erősködött, hogy ne aggódjak nem lesz semmi baj, mert máskor sem volt.


Mondjuk lehet veszek tesztet, és rápisiltatok vele a kövi talalkozonnkkor. Elvégre akkor még az enyémet nem mutathatja ki hisz minimum 2 hetest tud csak, és ha az pozitív, lévén hogy kimaradt az előző mensije is, közlöm vele, hogy terhes vagy, de nem tőlem, és akkor most mi legyen...



2013. aug. 26. 15:45
 1/9 anonim válasza:
50% esély van rá kb
2013. aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyik legjobb haveromék lassan 4 éve szexelnek ugy, hogy megszakításos módszerrel. náluk sosem votl még baj...
2013. aug. 26. 15:53
 3/9 anonim ***** válasza:
50% vagy terhes vagy nem
2013. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi is a megszakitast alkalmaztuk.

20 hetes kismami vagyok :)


Keves,de van ra esely.

2013. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
értem.
2013. aug. 26. 16:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi is megszakítással védekeztünk. 27 hónapos most a baki. :D
2013. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 és fél éves a lányom :)...és a férjem sem ment el bennem,megszakításos volt nálunk is.Szóval én a 72 órás tabit javasolnám.
2013. aug. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
értem. felvetema lánynak megint, de ha ő nem akarja, akkor nemtudokmit csinallni...
2013. aug. 26. 19:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is megszakítással védekeztünk és most lesz 3 éves a kisfiunk :) De szerintem nem sok esély van, hogy megszakítás mellett baba lesz, legalábbis mi a párommal már 8 éve így csináltuk és csak a 9. évben jött össze így a kisfiunk :) Nagyon régen én vettem be 72 órás tablettát és nem kell félni tőle, mert nekem pl. semmi rossz hatása nem volt. Remélem jól alakul minden nálatok és nem lesz baba, ha nem akartok!!

2013. szept. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!