Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki a héten nem várja?

Van aki a héten nem várja?

Figyelt kérdés

Én péntekre "nem várom" :) Ez a 3. próbálkozós hónapunk, tavasszal volt sajnos egy méhen kívülim.

Egyenlőre sok tünetem nincs..csak majdnem megjön érzés..reménykedek!

Tegnap teszteltem egy negát :(


[link]


bár ezek a netes tesztek...mármint a minősége, azt hiszem hétvégére veszek másikat ha szükséges és nem jön meg addig:)

Kinél hasonló a hét?? :)


2013. aug. 27. 09:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/138 anonim ***** válasza:
Én is a héten nem várom. Vasárnap. Szerintem nagyon-nagyon hamar teszteltél... Mi 2,5 éve próbálkozunk, és sokszor írtam már ilyen topikba, hogy igen, igen, én is a hétvégére nemvárom, aztán sajnos mindig megjött... :(
2013. aug. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/138 A kérdező kommentje:
Én talán az előző terhességem miatt vagyok kicsit megijedve..tudom hogy a 3 hónap nem sok..de félek hogy amiatt nehezebben jön össze :( Sajnos az egyik petevezetőm kivették..bár azt mondták az esély ugyanúgy megvan..de akkor is félek :(ezért jól esik pár na reménykedés..mert mikor megjön pár nap nagyon rossz..aztán kezdődik előről minden..
2013. aug. 27. 10:00
 3/138 anonim ***** válasza:

Nekünk ez az első hónap, hogy próbálkozunk. Tudom óriási mázli kell hozzá, hogy azonnal összejöjjön. De miért ne lehetnénk mi a mázlisták?


Amúgy vasárnapra nem várom.

2013. aug. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/138 anonim válasza:
Sziasztok! én tegnapra nem vártam! még nem is jött meg, ma reggel csináltam egy tesztet de semmi :( még reménykedek mert nem az első pisiből csináltam, hanem a 2. vagy 3-ból.. meg lehet, hogy mivel még csak 1 napja késik nem termel annyi hormont hogy kimutassa a sokadikból :) de lehet, hogy csak áltatom magam :(
2013. aug. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/138 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked:) Ha bírsz várj pár napot
2013. aug. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/138 A kérdező kommentje:

Nekem az előző terhességet 10 nap késés után mutatta ki, és az a terhesség 1 hónapba jött össze! Az hogy sajnos nem jól alakúlt..nem én tehettem :(


Milyen tesztel teszteltél? Én vaterással..de azt hiszem veszek x-epilt..

2013. aug. 27. 10:21
 7/138 anonim válasza:

X-epillel :) köszi csajok, akkor még reménykedhetek tovább :)

nekem ez az első próbálkozós hónapom :)

2013. aug. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/138 A kérdező kommentje:

Szerintem amíg nem jön meg, van remény! :) utáűna meg kezdődik előröl..én így fogom fel :)

Amivel én teszteltem 25 ös erősségű..tényleg túl korai volt..főleg ilyen érzékenységűvel.. Remélem péntekig nem jön meg, és aznap reggel azért ellövök egyet :)

2013. aug. 27. 10:29
 9/138 A kérdező kommentje:
nektek is volt már ilyen elmosódott teszt? ez mitől van? Pedig rendesen mártom bele stb..
2013. aug. 27. 10:30
 10/138 anonim ***** válasza:

Én is csináltam vaterás tesztet, de nem sokat.


Alapvetően sem szeretem a mártogatós tesztet. És már egy ideje nem is tesztelgetek, konkrétan 1,5 éve nem teszteltem, de ha vettem, akkor is inkább kicsit kifizettem többet, és rápisilőset vettem.

2013. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!