Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki tudja nekem valaki pontosan...

Ki tudja nekem valaki pontosan számolni a Jónás napomat? Születtem 1983. 04. 03. Nyíregyházán, délután 17.50-kor.

Figyelt kérdés

köszi!!!!

utolsó menzeszem aug.13.

nem tudom milyen adat kell hozzá


2013. aug. 27. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia,nem tudom már hol töltöttem ki a jónás naptáramat,de nekem 20.-án van születésnapom és mindig akkorra írta a jónás napot vagy max 1 nappal később és előtte 3 nappal korábban kell együtt lenni.Most próbáltam keresgetni a neten de nem találtam meg azt az oldalt.Azt viszont nem tudom mennyire hatásos,mert sajnos még nem adatott rá alkalmam kipróbálni,mert a párom még nem akar babát,de egy évre előre be van írva a telefonomba hogy nekem mikor van :)
2013. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beirtam a google-ba hogy jonas naptar es az nlcafe egyik oldalat dobta ki amin levan irva egy angol oldal utmutatoval, kiprobalni en nem tudom mert nem gep elott ulok, de egy probat meger
2013. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Íme: [link]


Kimentheted pdf-ben is az oldal tetején van az opció. Jó mulatást hozzá :)

2013. aug. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na mire megtaláltam addigra megírta az utolsó,hát elvoltam vele én is egy darabig

1.voltam

2013. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de ez érdekes,mert nekem pl októbertől 11-17 körőlre rakja a napokat előtte pedig mindig 17-22 között volt persze nem egy hónapban hanem általánosságban,hogy van ez..
2013. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. aug. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Az előző linket én küldtem. Megcsináltam a jónás naptáramat nekem minden hónap telihold előtt 4 napra teszi. Van olyan hogy telihold naptár a googleba így írjuk be ott vissza lehet keresni évekre a hold állását és ahoz fogja viszonyítani a jónás napokat h.amikor születtünk mikor volt telihold. Én telihold előtt 4nappal születtem ezért a termékeny napok mindig telihold előtt 4nap. Akinek nem sikerül az astro.com-on megcsinálni így is kiszámolhatja a telihold naptár segítségével. Nem tudok mit nyilatkozni szerintem egy gyermekáldáshoz ez kevés ha pl.valami szervi ok is áll a "meddőség" hátterében. A cikk alapján már kiszámoltam a telihold naptár segítségével csak akkor még nem voltam benne biztos h.jól csináltam. E hónapban 18.-a volt a jónás napom ráadásul akkor volt ovum. De úgy érzem meg fog jönni és volt h.a holdnaptár szerint akkor voltam termékeny amikor éppen elmúlt a menzeszem nekem nem jött be úgy gondolom pedig orvosilag minden ok baba meg sehol már 2 éve. Sok sikert mindenkinek!
2013. aug. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!