Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A gyógyteák miatt lehet ilyen...

A gyógyteák miatt lehet ilyen a görbém?

Figyelt kérdés
A mhóban kezdtem a hőmérőzéstet, akkor is sokan azt mondták hogy nagyon szép, bár kicsit ugrált.Azt mondta valaki hogy tea is jót tehet, mert lehet hogy sárgatest elégtelenségem van.Hát ebben a hóban ittam, nem tolta ki a mensimet mint sok más lánynak, de mintha karót nyelt volna a hőm. Ez normális? akkor most nagyobb esélyem van a babára, vagy csak szép a görbém , és ennyi.
2009. okt. 31. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Muti a görbéd!
2009. okt. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
majd később felteszem, csak ebben a hóban nem a gépen vezettem, az átlag hőm 36,5 . 13.napon elkezdett felmenni, 36.6, 36.8, 36.8, és azóta 36,9.(ez az ötödik nap hogy ennyi)
2009. okt. 31. 11:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor tuti volt tüszőrepedésed,a babát innen még nem lehet megállapítani,szép görbékkel sem bizti a baba,de csúnyákkal is lehet.Láttam már olyan görbéket a babáttervezők oldalán,hogy a gép se alaphőt nem jelölt,sem ovut,olyan összevisszaság volt,és mégis terhes lett,és láttam már gyönyörű trifázisosakat is,amiből nem lett baba,szóval légy türelemmel,ha nehéz is,én azért szorítok:)
2009. okt. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

türelmes vagyok, nem si értem.:)))

4 hónapja próbálkozunk, de eddig mindíg izgultam, bár lehet azért mert akkor kezdtem ezt az egész mérést, emg önvizsgálatot, és sok kérdésem volt.

Köszönöm szépen

2009. okt. 31. 12:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Oké,drukkolok:)
2009. okt. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint 5 napja egyenletesen magasan van a hőd. Ez nagyon jó! :-) örülök, hogy van még valaki, akinek bevált a gyógytea. Ezt azt jelenti, hogy a szervezeted jól működik. Sajnos babára ebből még nem lehet következtetni, ahhoz túl korán van.
2009. okt. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. és tudom hogy korai , csak ha rendessen működök akkor talán most sikerülhet:))))
2009. okt. 31. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!