Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért görcsölök és hányingerem...

Kitta89 kérdése:

Miért görcsölök és hányingerem is van ha az UH-on üres a méhem, viszont 2 petém érik? Ikrek?

Figyelt kérdés

24L vagyok, van egy 4 éves kisfiam,párommal kis tesót szeretnénk neki, de nem jön össze.Mióta megszületett kisfiúnk egyáltalán nem védekezünk mivel fiam is úgy fogant meg, hogy 1 hónapig Elevit-et szedtem...mire pozi lett a teszt.2 Hete szedem a Gravidát, próbálkozunk is párommal,de sajnos csak 7végente mivel hetelős munkán van.Jó pár napja rosszul vagyok a szagoktól, szédülgetek, rweggel és este hányingerem is van.

Tegnap reggel elmentem a dokimhoz,mondom neki a panaszokat...megvizsgált.Mindegyik petefészekben van 1-1 petesejt, a méhem üres.Sajnos ez nem lehet korai terhesség ugye?A belső UH nem tévedhet?Pénteken kell visszamennem HCG-re laborba...ott a néhány napos erhesség is kimutatható?

Ma reggel eléggé szúr a jobb oldali petefészkem,ez azt jelenti,hogy megérett a petém,erről a baby-ről lecsúsztunk?

Ovu karkulátor szerint peteérésem legközelebb pénteken lesz...ha akkor eggyüttleszünk akkor mennyi lehet az esély,hogy egy kis hugi vagy öcsi megfogan?

Vagy semmit nem ér talán a Gravida .. :(

Nagyon elkeserítő,de tegnap még tesztet is csináltam (x-epil),ott imádkoztam felette de neg. lett..



#peteérés #ikrek #UH téved
2013. aug. 28. 08:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy 1-1 pete érett meg a petefészkedben még nem biztos, hogy meg is termékenyülnek. Én már korábban tudtam, hogy nekem minden 2-3 hónapban 1-1 petém érik meg (valami gyártási hibám van és így működök :D) ezért mi ikrekre számítottunk, így jó pár évet vártunk mire jöhetett a baba. hát aztán jól pofára estünk mert csak 1 lett belőle. De nem bánjuk, csak picit csalódtunk. Még biztosan nem vagy terhes, de peteérésed mostanában lesz, így próbálkozni most kell. A gyomorégést, hányingert a gyógyszer is okozhatja. Én nem hiszek benne, hogy ezektől a vitamin készítményektől előbb jönne a baba, vagy nagyobb eséllyel sikerülne, de ha valaki szedni szeretnék akkor szíve joga. Ha az elevittel nem volt ilyen hányingeres, gyomorégéses panaszod akkor szerintem inkább megint azt kezdjed el szedni és a Gravidát hagyd. Gravidáról egyébként sokszor hallom, hogy hányingert, székrekedést, gyomorégést, fejfájást okoz. Van akinek nagyon be válik van akinek nagyon nem, ez egyén függő.
2013. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja és, hogy mennyi az esély, hogy a baba megfogan, átlag 35% . Mivel 1-1 petesejted van ezért lehet, hogy jobb esélyekkel indulsz mint az átlag így mondjuk, hogy 50% hogy sikerül és 50% hogy nem. Érdemes szerintem bevetni házi praktikákat. Házasélet után gyertya állás 5-10 percig. Aktus után fekvés 1 órát. Mostanában együtt lenni amikor csak van lehetőségetek. A lényeg, hogy próbálkozni kell!!!!! Jönni fog a baba!
2013. aug. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mekkora tüszőket látott a doki?
2013. aug. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sajnos olyan halkan beszélt az aszisztensnek, hogy semmit nem értettem belőle.. :s Van egyébként valami jelentőssége hogy mekkora volt?

Még egy kérdés:mostmár rettenetesen szúr mindkét petefészkem és olyan tompán görcsölök...a munkatársam adott 1 cataflant mert csak itt görnyedezek a gép előtt..elmentem wc-re és sűrű fehér folyásom volt...ennek jelentőssége van?

2013. aug. 28. 10:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Sűrű fehér folyásom nekem terhesen volt. :D Viszont a görcsök nem annyira jók. És ha terhes vagy a cataflam sem annyira szerencsés. Lehet ez a hónap nem lesz a te hónapod, mert ez a két petesejt teljesen kicsinál. Szokott amúgy ovus fájdalmad lenni? Mondjuk elvileg azok sem elviselhetetlenül fájnak, csak érzi az ember. Azért ha ez nem múlik, holnap menj vissza a dokihoz.
2013. aug. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen van jelentősége! Ha 12 mm feletti érő tüszőid vannak akkor szinte kizárt a terhesség, mert terhesség alatt nem érik tüsző! Én a gravidától ugyan olyan rosszul voltam mint te, amúgy az nem a teherbeesést segíti elő, hanem a baba fejlődését a legelső perctől kezdve!

A görcsök pedig ha túl erősek akkor tényleg nem ártana vissza menned a dokidhoz!

3. voltam

2013. aug. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szoktam érezni minden hónapban az ovus fájdalmat de nem szokott ennyire kicsinálni...

Arra gondolok hogy mivel szombaton és vasárnap is együttvoltam párommal (és azt olvastam hogy a hímivarsejt talán kb 72 órág is életben marad) talán a megtermékenyülés megy végbe???Bár sztem ezt lehetetlen érzékelni...hogy talán ezért a folyás is...annyira reménykedem hogy babym lesz,talán csak beképzelem a dolgokat???de hát a szagérzékenység...a rosszullétek....de az UH csak 2petesejt látszott a petefészekben de a méh üres...talán most megy végbe a megtermékenyülés...??istenem...annyira szeretném ;(

2013. aug. 28. 10:23
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha petét látott a doki, akkor nincs baba! Sajnos ez tény, el kell fogadni. Ez nem azt jelenti,hogy a mostani együttlétből nem jöhetett össze, de azt te még biztos nem érezheted!

Nekem volt már fájdalmas peteérésem. Annyira szúrt egy napig, hogy már idegesített. Másnapra elmúlt!

Legyetek együtt mostanában, hátha!

2013. aug. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A megtermékenyülés biztosan nem érzed, maximum a beágyazódást érezheted, de nem normális állapot ha annyira fáj, hogy az embernek gyógyszert kell bevennie. Nagyon nagyon szurkolok neked. És ha megengedsz egy tanácsot, bár tudom nem megy ez így tapsra. Mi is sokáig próbálkoztunk aztán volt egy hónap mikor teljesen elvoltunk havazva, már 1 hete késett a mensim amikor egyáltalán feltűnt, hogy meg kellene jönnie. Én hülye nem is gondoltam rá, hogy teszteljek ha nem csak bosszankodtam, hogy most akkor pont nyaraláson fogok majd mensizni. Na aztán 2 nap múlva teszteltem egy szép 2 csíkosat.
2013. aug. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat mindenkinek!!!holnap kell mennem laborba,vizeletet vinnem majd két óra múlva az eredménnyel vissza a dokihoz...van még fehér folyásom,feszülnek a cicik...:'( de én már nem merek ábrándozni, hogy baby van a dologban.olyan szomorú, hogy akinek nem kell baba annak sikerül,aki pedig nagyon szeretne,annak még gyógyszerrel sem...valahogy még a kedvem is Elment az egész próbálkozástól.na de mindegy,majd lesz valami.holnap egy új nap.Mégegyszer köszönet mindenkinek,aki megpróbált segíteni!!puszi Nektek ;)
2013. aug. 29. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!