Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérlek nézzétek meg a tesztem....

Kérlek nézzétek meg a tesztem. Ez vajon most pozitív, vagy érvénytelen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Teljesen tanácstalan vagyok evvel az X-epil teszttel kapcsolatban, mert még ilyet nem láttam. Ez a második hónapunk, amikor próbálkozunk, és úgy érzem magamon, ez lehet pozitív. Az első baba lenne. :) Viszont a tapasztalataitokat kérném.


[link]



2013. aug. 29. 10:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen, van rajta második csík, csak halvány. Én reménykednék, és ismételnék 2 nap múlva. (EGy jótanács: ez a teszt nagyon el van ázva, kevesebb is elég az eredményhez! :)
2013. aug. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Nekem ugyan nincs tapasztalatom de ez nekem nagyon is pozitív :) remélem a napokban én is ilyet látok majd :)

de a megnyugtatásod kedvéért 2 nap múlva csinálj még egyet :)

Boldog babavárást :)

2013. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszod, általában összejön a tesztelés, csak most egy kis baleset történt evvel az indikátorral. :) Két nap múlva tesztelek, annyira örülnénk ha + lenne akkor is :)
2013. aug. 29. 10:56
 4/18 anonim ***** válasza:
Pozi :)
2013. aug. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Látszik ott a második csík,ez pozi! :)
2013. aug. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszaitokat Kedveseim. :D Mindenképp megismétlem két nap múlva és azt is feltöltöm, remélem az egyértelmű lesz. :)
2013. aug. 29. 11:01
 7/18 gabszem ***** válasza:
sztem vegyel egy másikfajta tesztet es próbáld ki azzal. sok sikert!
2013. aug. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

pozitív!!


gyakran voltatok együtt? írj valamit hogy hogy jött össze :) :)

arra vagyok kíváncsi hogy milyen gyakran voltatok együtt a termékeny héten.

gratulálok neked :)!

2013. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is pozitív, csak kicsit elázott! 2 nap múlva ismételd meg, de azért halkan gratulálok! :)
2013. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Szia kedves 8-as. Mi általában 2-naponta voltunk együtt, de nem volt annyira beprogramozva. Valamikor a 9. ciklusnapomon volt egy megérzésem, hogy az volt az a nap amikor összejöhetett. Minden aktus után általában fekve maradtam.

Egyébként még nem vagyok túl a nemvárton, de nem bírtam tovább. Még van 5 napom addig. Az nem fura?

2013. aug. 29. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!