Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap reggeli extra halvány...

Tegnap reggeli extra halvány 2. csíkot teszteltem! Szerintetek?

Figyelt kérdés

egy pár napja szúró érzést érzek a méhemnél, a melleim megvannak duzzadva a mellbimbóm meg nagyon érzékeny. így tegnap csináltam egy tesztet ami nagyon halovány 2. csík volt. így a tünetek alapján egyértelmű terhességről van szó. de ma reggel is csináltam kettőt ugyanabból a vizeletből, az egyik x-epil amin csak én láttam a 2. csíkot a párom viszont nem. lehet h csak odaképzeltem. a másikon pedig egy kis idő elteltével a 2. csík is megjelent, azt mind ketten láttuk(one step teszt)... de ez halványabb mint a tegnapi... kedden kellett vna megjönnie, de még semmi, azóta nagy ritkán érzem h olyan mintha megakarna jönni.

De annyira halovány a 2. csík h szinte nem is látni... lehet terhességről beszélni?


2013. aug. 29. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Várj ég pár napot. Ez így ilyen se füle se farka. Lehet, hogy terhes vagy, de lehet,hogy nem.
2013. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tedd fel ide a fotóját a teszteknek, megmondjuk :)
2013. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
halvány 2.csík is 2.csík! Gratula! :) De tedd fel a képet és megmondjuk az alapján is :D
2013. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha elég vastag a 2. csík és nem szürke hanem rózsaszínű akkor terhes vagy,bár én is "képzeltem" már oda x-epilen 2.csíkot,amit más is látott,de nagyon halvány volt,igazán forgatni kellet,hogy lássuk,aztán megjött normálisan.Úgy hogy nem tudod,hogy mi volt az a csík,de ha tudsz tegyél fel képet,és megmondjuk,és 2 naponta tesztelj újra!
2013. aug. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!