Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Hogy kell beadni...

Lombikosok! Hogy kell beadni a gonapeptyl és a gonal-f injekciókat?

Figyelt kérdés
Most kezdjük a lombikot. Ez lesz az első injekcióm. Mire figyeljek? Hogyan kell csinálni?
2013. aug. 30. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia én is ezeket kaptam. A lényeg hogy minden nap ugyanabban az időben add be a köldöktől kb 10cmre. Vagy állsz vagy fekszel ezt te döntöd el, hogy hogy a kényelmesebb én csak állva tudtam magam megbökni. Kicsit csípd össze a pocidon a bőrt és szúrd be. Ha nagyon bizonytalan vagy ügyeleten beadják neked. Sok sikert kívánok, nekünk elsőre sikerült.
2013. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2013. szept. 1. 06:43
 3/4 anonim válasza:
A dokim azt mondta hogy hasfal bőre alá ennyi. A Gonal-f- et szerettem mert jó vékony a tű és jó az adagoló toll...pont mint az inzulinnál. Egyébként nekem például ülve volt kényelmes...egyénre válogatja.Hamar belejössz,mire megtanulod véget ér, én szombaton adtam az utolsót és holnap lesz a leszívás.
2013. szept. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szorítok értetek :)
2013. szept. 3. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!