Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, ugye lehet nekem is...

Lányok, ugye lehet nekem is babám?

Figyelt kérdés
Pár hónapja elhatároztuk, hogy babát szeretnénk. Ennek rendje és módja szerint el is mentem nőgyógyászhoz. Ami eddig kiderült: PCOS, IR, megvastagodott méhnyálkahártya, magas prolaktin szint. És még hol a vége?! 2 hét múlva megyek először endokrinológushoz (Dr. Tűű László). Ugye van esélyünk rá, hogy babánk szülessen? Hirtelen annyi minden derült ki, hogy teljesen elveszettnek érzem magam. Köszi ha válaszoltok!

2013. aug. 30. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ne butáskodj!!!!Persze, hogy neked is lehet babát!Tény, hogy lehet nehezebb lesz, de nem szabad feladni!A remény mindig ott van!
2013. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Előre rá parázni teljesen felesleges.
2013. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is: HAaaatalmas IGEN! :)))


Nekem ugyanezek a problémáim voltak. Kezeléssel kezdtük, kicsivel kevesebb, mint egy év volt, és első próbálkozós hónapban sikerült is a baba :) most vagyok 28 hetes terhes. A legjobb helyre mész, én is oda járok, igaz nem Tűű doktorhoz, de a munkatársai is fantasztikus emberek. Nem lesz semmi baj! :) Javaslom, hogy nézegesd a metformin babamozikat, csodásabbnál csodásabb kisbabák és sikertörténetek! :) Erőt adnak. Ill. facebook-on gyere és csatlakozz egy több,mint 800 főt számláló csoporthoz! :) sok kismama, leendő kismama, anyuka, PcOS/IR-es fiatal nő van benne, zárt csoport, őszintén beszélgethetsz bárkivel a problémáidról! :) Fel a fejjel, ha meg van a probléma, akkor már van mi ellen küzdeni! :)


Babamozik: oldal alján "Eredmények"-re katt! :)

[link]


Fórum: PCOS Alapítvány - Minden, ami PCOS:

[link]

2013. aug. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A legjobb orvoshoz kerültetek az országban ha ő nem lenne, nekem soha nem lehetett volna gyerekem, de van egy gyönyörű 2 éves fiam, pedig elött több doki mondta, hogy soha nem lesz közös gyerekünk.
2013. aug. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat persze hogy lehet babad!! Tudod hanyan orulnenek ha csak "ennyi" lenne a baj, akik endometriosisban, elzarodott petevezetekben, hydrosalpinxban, sorolhatnam, szenvednek? Sose veszitsd el a hitedet, a jokedvedet, jonni fog az a baba:)) drukkolok Neked es nagyon jo kezekben vagy:)
2013. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!