Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma feljebb ment a hőm, de...

Ma feljebb ment a hőm, de csak 1 tizedfokkal. Ma vagyok a 14-ik cn-on, általában 26-29 naposak a ciklusaim. Mikor legyünk együtt?

Figyelt kérdés

A múlt hónapban használtam ovutesztet,és az első -- napon jobban felment a hőm,pontosan 3 tizedfokkal.Az utolsó + napon szintén csak 1 tizedfokkal ment feljebb.Most nem tudom mikor legyünk eggyütt?Mi van ha tüszőrepim megvolt éjjel valamikor?Nem szeretnénk lekésni,ezért kérdezem meg mikor legyünk eggyütt?Utoljára tegnapelőtt voltunk.Meddig termékenyíthető meg a petesejt????Hallottam már olyat,hogy 6-12óra a megfelelő,de olyat is ,hogy 12-24 óra.

Köszönöm a válaszokat!!!


2009. nov. 1. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
minél gyakrabban, én azt mondom, ha két napja voltatok együtt, akkor hajrá! a férfi az andrológusok szerint ha egészséges 24 óránként képes érett hímivarsejtekkel megtermékenyíteni, amik 24 órát biztosan életképesek, de általában tovább. én nem várnék az időpontra, hanem a pereérés körül minden nap szexelnék, nekünk ez vált be, van két csodálatos fiúnk. amikor tudományosan számoltam, és valami hülye tanácsra csak három naponta csináltuk, akkor nem is sikerült...
2009. nov. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok a kisfiaidhoz!És NAGYON köszike a válaszod!Akkor ma este,és holnap is eggyütt leszünk!:)És még utána való napon is rásegítünk.Remélem ez nem lesz sok!?

(éjel is kívántuk egymást,de nem mertünk eggyütt lenni,mert olyanokat olvastam,hogy 2-3 naponta kell csak,hogy megfelelő legyen a sperma minősége és mennyisége...ez valóban így lenne?Mindenesetre kedves első válaszoló megfogadjuk a tanácsod,és remélejük nekünk is összejön!Sok boldogságot!!!

2009. nov. 1. 09:30
 3/7 anonim ***** válasza:
ha kívánjátok egymást, akkor együtt kell lenni, ez valóban így van, igaz sokan a fórumon a három napot hirdetik, én is innen vettem, aztán a doki jót röhögött, amikor mondtuk, hogy nem jön és hogy hány naponta vagyunk együtt...és köv. hónapban terhes lettem, ahogy írtam szerintem nem sok....
2009. nov. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok, Én a neten olvastam egy cikkben , hogy tévhit a 2-3 napos szex, abban az esetben lehet jó, ha kevés a férfi spermaszáma, de a termékeny időszakban minden nap együtt kell lenni.

Én ebben a hóban próbáltam ki az ovu tesztet és az utolsó + napon 1 tizedet , majd a negatív napon 3 tizedett ment fel a hőm , hasonlóan mint neked.

Mi a pozitív napok előtt, a két pozitív napon és még a következő két negatív napon is együtt voltunk.

( a 3 napok előtt volt tojásfehérje szerű nyákom )

Remélem sikerült , és neked is ezt kívánom.

Még 6-7 napom van a nemvártig.

2009. nov. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Húúúú,NAGYON aranyosak vagytok!Akkor mától MINDEN NPA eggyütt leszünk!Remélem elég a párom spermaszáma!Velem minden oké!Drukkolok mindenkinek aki szeretne babát!!!!!!!!!

Azt még meg szeretném tőletek kedves válaszolók kérdezni,hogy :

-a ciklus 2-ik felében mindenképpen felmegy a hő,vagy csak ha van tüszőrepedés?

2009. nov. 1. 10:56
 6/7 anonim ***** válasza:
csak tüszőrepedéskor.
2009. nov. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Olyan jó lenne,ha sikerülne!!!!!!!!
2009. nov. 1. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!