Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A görbém alapján inkább...

A görbém alapján inkább mensire kell számítanom szerintetek?

Figyelt kérdés

Elvileg 4 napom van a nemvártig.

:(

Már útálom,hogy mindig jön Pirinéni!


2009. nov. 1. 13:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, pém a 15 vagy 16. napon volt.
2009. nov. 1. 13:31
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocsi,de nem látom a görbikédet:))
2009. nov. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jogos! :)

[link]

2009. nov. 1. 13:40
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szerintem --mivel úgy látom 27 naposak a ciklusaid--ma kellett volna megjönnie.DE!!!A hőd még mindíg az alphőd felett van,és ez jó!!!Igaz vannak olyanok akiknek nem aznak esik le a hő,szerintem ha nem jön meg neked holnap,akkor csinálj egy jó minőségű tesztet!A görbéd szerintem nem vészes,láttam ennél "csúnyábbat" is és ott bizony baba lett:)Sok sikert,és írd meg mi lett!!!

2009. nov. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A ciklusaim igen érdekesek!

Egyik hónapban 27 a másik hónapban meg 31 napra jön már meg hónapok óta.

Szóval felváltva!

Most a 31 napos az esedékes és az ovum is 16. napon volt,ha hozzáadok 14 napot akkor tényleg 31-re jön meg!

De,hátha nem!

Tesztet ma csináltam,igaz délután mert egy olyan tünetem volt ami csak terhességem alatt jelentkezett.Nem más mint az orrvérzés!

De persze negatív,olyan mint én! :(

Köszi a drukkot,és megírom a fejleményeket.

2009. nov. 1. 13:51
 6/10 A kérdező kommentje:
Vagy 30 napra,na majd meglátom és kiderül melyiknek hihetek!
2009. nov. 1. 14:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint:)

Szerintem korán teszteltél.3-4 nap múlva tesztelj újból,ha addigra nem jön meg!Kíváncsi vagyok nagyon!

2009. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
minek ovutesztelsz, ha nem szeretkezel a pozitív napokon? akkor minden nap kellene! én nem hiszek a hőmérésben, szerintem az ovutesztnek volt igaza és később volt pé-d, mindkét fiamat az lh teszttel csináltam, csak egy hónapig kellett mindegyiknél használni :-) a pozitív napokon és az első negatívon szex szex hátán és mindkétszer pozitív lett a hcg a hó végén!
2009. nov. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is korai volt a teszt. 4 napot minimum várj még.

Az jó hogy az első negatív napon együtt voltatok, de egyet értek az előttem szólóval, hogy a pozitív napon is jó lett volna.

2009. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Most akkor elválik,hogy kibírták-e a kiskatonák! :D

Elvileg akár 3-5 napig is elvannak odabent!

2009. nov. 1. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!