Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lenne a kérdéssem hogy...

Az lenne a kérdéssem hogy lehetséges fogamzágátlò abba hagyása után ilyen tüneteim?

Figyelt kérdés

július 19-én abbahagytam a gyógyszer szedését, rá 3 napra meg is jött júl 22-én. most 25- kellett vna megjönnie de semmi, azonban terhességre utaló jeleim vannak, Nagyon érzékenyek a melleim, főleg a mellbimbóm, már 3-4 napja folyamatos görcsölést érzek a méhemnél, volt szúrkáló érzésem is, amit már nem érzek 3 napja. Lehetséges hogy a fogamzásgátló abbahagyása ilyen tüneteket váltott ki rajtam? Azért gondolom mert mióta nem jött meg csináltam egy jó pár tesztet de mind negatív, vagyis van vmi 2csík rajta de nem egy értelmű, annyira halvány hogy megsem tudom különböztetni hogy az most száradási csìk, szüre, fehér vagy halvány rózsaszín?! ez mind 25-ös x-epil teszt. Lehetséges hogy még nem mutatná ki? olvastam h voltak olyan személyek, akiknek 2 hét után a nem várt után mutatta ki, de akkor is csak halványan...

Mit gondoltok? Volt már vkinek ehhez hasonló problémája?


2013. szept. 1. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Lefényképeznéd, akkor többet tudnánk mondani!?
2013. szept. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
próbáltam már, de elég gyenge minőségű fénykép, úgy nem látszik semmi sanos, pedig szívesen feltenném...
2013. szept. 1. 10:18
 3/10 anonim válasza:
Sziasztok, erre a kérdésre én is nagyon kíváncsi lennék ugyanis nekem 26-án kellett volna megjönni, de semmi, és et mind igaz rám is amit leírtál...én is abbahagytam a gyógyszert...
2013. szept. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
sikerült egy jó képet csinálni mindjárt megpróbálom feltenni:)
2013. szept. 1. 10:31
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én is úgy egy hónapja hagytam abba a gyógyszert.

Ezek a tünetek nekem is megvoltak, és 3 napos csúszással jött meg a vérzésem, és szó szerint ömlött belőlem a vér.

Mondjuk én tesztet nem csináltam mert párom nincs itthon, így nem is lehettem volna terhes.

De ha két csík van, és igen halvány akkor esélyes a dolog.

2013. szept. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]

ez az egyik véleményem szerint a 2 on látszik jobban


[link]

ez a másik fajta one step teszt...

kicsit retkes mert kukából bányásztam elő:)

2013. szept. 1. 10:53
 7/10 A kérdező kommentje:
10:27 neked is ilyen tüneteid vannak? mikor jelentkeztek nálad?
2013. szept. 1. 11:02
 8/10 anonim válasza:
Hát hétfőn kellett volna ugye megjönnie és előtte már csütörtökön görcsöltem, megduzzadtak a melleim, egészen hétfő estig. Aznap ugye nem jött meg és kedd óta semmi csak a melleim kicsit érzékenyek, meg néha rosszul lettem (hányinger, szédülés). És most elég rossz, hogy meg se jött azóta csomó negatívat teszteltem (ma reggel is ). Ugyanis babát szeretnénk, de így elég nehéz lesz ha meg se jön, nem fogom tudni behatárolni a peteérést. Mert az az igazság, hogy én már le tettem róla ebben a hónapban, hogy baba van a dologban mert akkor pozitív lenne a teszt. Úgyhogy most abban reménykedek, hogy jööjön meg, és akkor legalább tudom, hogy nagyjából van egy ciklusom, még ha nem is rendszeres, de van!! :)
2013. szept. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ugyan ez...

hát nagyon drukkolok neked h baba legyen:)

2013. szept. 1. 16:57
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Pontosan ezek a tüneteim voltak!42. napra jött meg 14 nap késéssel...Én is rengeteg tesztet csináltam és mind negatív volt(persze egyre rámondtam mintha lenne rajta valami de csak száradási csík volt):D

2013. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!