Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem tette jó helyre a...

Ugye nem tette jó helyre a peteérést a c.hu?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 1. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 19. napon volt ovud.
2009. nov. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én a 18. gondoltam(akkor volt egy kis leesés).
2009. nov. 1. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A leesés csak előjel, ráadásul nem is mindennőnél fordul elő. A tüszőrepedés/ovuláció biztos jele az, amikor elkezd felfelé menni a hő. És azért, mert a visszamaradt tüsző progeszteron-ormont termel, ami azonnal felnyomja a hőt.


Szerintem is a 19. ciklusnapon volt.

2009. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

TUTI a 19-ik napodon vollt ovud!

Amikor a hő leesik akkor VAN pé,ha kezd felmenni,akkor tüszőrepid van.Az előttem szólóknak igazuk van!

2009. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tennék ho9zzá, hogy a pé, azaz a peteérés nem a tüszőrepi előtti egyetlen napkn van, hanem a tüszőrepi előtti napokban-hetekben! A peteérés nem egynapos folyamat, értsük már meg, hanem hosszabb. Aki nem hiszi, kérdezze meg egy olyan kismamától, aki meddőségi kezelésen vett részt, és az orvos napról napra követte ultrahangon a tüszők állapotát, nagyságát, míg végül kiszabadult egy pete a dominánd tüszőből. A peteérés egy FOLYAMAT, jegyezzük meg.
2009. nov. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a 18. ciklusnapra tippelnék.
2009. nov. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A maim:

[link]

2009. nov. 2. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!