Lehet ettől terhes?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel együtt voltunk. Huztam fel az óvszert amikor láttam véletlen forditva vettem fel..gyorsan megforditottam. Aztán már jó volt. (Mind ketten szüzek vagyunk.) lehet került egy kis előváladék az óvszerre. Ugy tudom az óvszer be van kenve valamivel ami öli a spermiumokat de lehet rosszul tudom. Végül nem került sor szexre csak próbálgattuk. Szóval nem került sor behatolásra. Aztán abba hagytuk a próbálgatást, levettem az óvszert, meg tisztogattam magam. Aztán kiverte nekem. és már nem emlékszem tisztán hogy olyan lett e a kezem, de azt tudom hogy mielőtt megujjaztam már az ágy lepedőbe ugymond "megtöröltem" a kezem. Aztán megujjasztam. Lehet ebből baj? menzes előtt volt 1 másfél héttel szóval 28.án és 5.én kéne megjönnie

2013. szept. 2. 23:17
 1/6 anonim válasza:
Rá van írva a gumira ,hogy ha fordítva tetted fel dobd ki....
2013. szept. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom és nagyon sajnálom de kérlek a kérdésre válaszoljatok fontos lenne számomra
2013. szept. 2. 23:22
 3/6 anonim válasza:
a barátnőd megfog halni:S téged pedig lecsuknak:/
2013. szept. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké akkor valaki értelmes?
2013. szept. 2. 23:28
 5/6 anonim válasza:
Első,értelmeset válaszoltam! Nem vagyok bunkó,de miért nem tudtad betenni neki???
2013. szept. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy terhes a barátnőd. Ha nem jön meg neki 10.-éig, akkor vegyetek egy terhességi tesztet kb. 800 forintba került.


Legközlebb pedig figyelj rá, hogy tartsátok be a használati utasítást

2013. szept. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!