Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes még, vagy már...

Lehetek terhes még, vagy már nem kell idegeskednem?

Figyelt kérdés

Barátommal május 22-én voltunk együtt védekeztünk, de paráztam utána, mert a fürdőkádban is érintkeztünk, de csak dörzsi volt. Aztán június 10-én megjött a menzim. Rendes volt úgy, mint máskor bár csak a 34. napra jött meg. (Általában a 31-32. napra jön meg.) Most júli 2. van és még nincs semmi terhességre utaló tünetem. Barátommal ugyanúgy mindig gumival védekezünk, mint máskor sőt most már kívül megy el. Most fogok átállni tabira és nem szeretném, ha még most esnék teherbe. A gumi megbízható ha nem volt szakadás és mindig leellenőrite vízzel a barátom az aktus után?

Bocsi az összetett kérdésért..


2008. júl. 2. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
biztos hogy nem vagy terhes!màjusba törtéànt,ma meg juli van.nyugodj meg,föleg ha nincs terhességre utalo jel,meg 1 alkalommal meg is jött azota.ne aggodj,de ha te annyira nem bizol az érzéseidben vegyél egy tesztet!!!!!!!!!
2008. júl. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy terhes. Ne aggódj. De ha még mindig ideges vagy vegyél egy tesztet és akkor már megnyugodhatsz.
2008. júl. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is az a véleményem, mint az előttem szólóknak! Ne parázz! Terhesség KIZÁRVA! A gumi nemcsak a nemkívánt terhesség ellen véd, de a betegségek ellen is! Jó ezt hallani, hogy olyan vagy, aki nem akar gyereket védekezik. Sokan vannak akik nem akarnak gyereket, és nem is védekeznek, utána meg abortusz meg minden! A lényeg: Ne aggódj! Nem lehetsz terhes!
2008. júl. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!