Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit szóltok a görbémhez? Mik...

Mit szóltok a görbémhez? Mik az esélyek?

Figyelt kérdés

Mára nem vártam. Cicim feszül, inkább a bimbóm fáj és enyhe hányinger is kerülget tegnap este óta. Mit gondoltok?

[link]


2009. nov. 2. 07:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nem akkor volt pé-m amikor a gép behúzta, hanem 20-án.
2009. nov. 2. 08:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó a görbéd. Viszont én a 13.cn-ra tenném az ovud, aszerint ma-holnap tesztelhetnél. Ha türelmes vagy, inkább holnap reggeliből, ha nem megy lejjebb a hőd.
2009. nov. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ, de tudom,mert ovuteszt kimutatta. na mind1, majd eldől, hogy sikerült-e. :)
2009. nov. 2. 08:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem van esélyed, hogy összejött a baba, mert ha mára nem jött meg, és nem ment le a hőd, akkor az elég jó jel, persze nem 100%.

Nekem sem oda húzta be a ciklus.hu a peteérést, amikor volt, úgyhogy azon ne aggódj. Ha te pontosan tudod, hogy 20-án volt, akkor biztos akkor volt. És teljesen jó a görbéd is, mert peteérés után egyből elindult felfelé, és ott is maradt egészen még ma is. Szerintem csinálj egy tesztet, nekem a nem várt napján már kimutatta a terhességet.

Nagyon szorítok neked!!!

2009. nov. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a bíztatást, már olyan jólenne, ha sikerülne, mert már 13hónapja nem sikerül. Mindíg negatív volt eddig a tesztem és már olyan jólenne ha pozitívat mutatna!
2009. nov. 2. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!