Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek ez alapján?

Terhes lehetek ez alapján?

Figyelt kérdés

Múlt hónap 17-én lefeküdtem a barátommal, olyan 24.-a fele kellett volna, hogy megjöjjön de nem... (még nem állt be rendesen máskor fel se tűnik, hogy késik vagy épp hamarább jön meg, csak mivel most volt okom félni így nagyon zavart így stresszes is voltam...) Egyébként védekeztünk de akkor is idegesített a dolog mert első volt és sosem tudni..

Tegnap viszont megjött,(majdnem 2 hetet késett) olyan mint szokott.. előtte két napig görcsölt a hasam de már nem tudtam hova tenni. Nagyon megkönnyebbültem, hogy megjött.

Hallottam olyat, hogy terhesség alatt is előfordulhat, hogy menstruál a nő.. ez mennyire igaz? szerintetek sem kell aggódnom, igaz??!

17/L



2013. szept. 4. 18:40
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nem kell aggódnod, de ha neked jobb, akkor vegyél egy tesztet vagy menj el orvoshoz :)
2013. szept. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy aggodnod kell, hiszen vedekeztel is, de egy tesztet en is javaslok, s hogy tenyleg megnyugodj.
2013. szept. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2013. szept. 6. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!