Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki pozitívat tesztelt azok...

Aki pozitívat tesztelt azok az ovuláció körüli napokon mely napokon és milyen sűrűn voltak együtt?

Figyelt kérdés
Egészségesek vagyunk, több hónapja oda is figyelünk a jelekre de mégse akar összejönni. Nem értem mi az oka. Túl sűrűn vagyunk együtt ha ovu előtt 2, 1 és ovu napján mert nem jön a két csík? Ti hogy voltatok amikor sikerült?
2009. nov. 2. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
nem használtam ovutesztet, de a görbém alapján épp pé napján este voltunk együtt. Se előtte 3 hétig, se utána 2 hétig semmi. Én szerencsés vagyok ebből a szempontból, és sajnos épp ezért hajlamos vagyok azt hinni, hogy akinek nem jön össze, ha pé körül vannak együtt, ott valami gond van. Lehet, hogy csak egy kis rendszeresség, egészségesebb étrend kell, no cigi, no kóla, no szénsavas víz. Szedj folsavat, azt én is szedtem
2009. nov. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Szia! Nekem két napig volt pozitív az ovu tesztem, ezért azokon az előtti 2 napon naponta 1-szer, és utána az ovu napján is 1 szer, utána meg 2-3 naponta.

Gyertyaállást is csináltam, és úgy néz ki, hogy bevált, mert most vagyok a 6. hétben... :-)))

Elevitet szedek már fél éve, leszoktam a kávéról is, kólát ritkán ittam, most már azt sem, biztos ami biztos!

Ja, és ami még fontos lehet: palástfű teát ittam napi 2-szer a pé utántól a nem várt mensiig. Talán ez is segített,azt olvastam, hogy segíti a beágyazódást.

Azt is olvastam, hogy egy egészséges párkapcsolatban évente átlagosan 1-szer esik teherbe a nő, tehát hiába figyeled a hőd, meg a nyálkád, azok még nem 100%-os jelek, hogy akkor biztos teherbe esel, csak nagyobb a valószínűsége, és hogy átlagosan minden 6.petesejt termékenyül meg, mert nagyon sok minden közrejátszhat adig még az odavezető úton.

2009. nov. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló vagyok megint:

még annyit, hogy én 8 évig szedtem fogamzásgátlót, és a 2.hónapban sikerült, pedig sok helyen azt írták, hogy a gyógyszer megzavarja a ciklust, és hogy utána lehet, hogy nehezebben fog sikerülni.

Az első hónap után el is voltam keseredve, hogy nem sikerült, azt gondoltam én kis naív, hogy majd rögtön elsőre...

Utána kezdtem ezeket a különböző innen-onnan hallott-olvasott dolgokat "bevetni", meg persze lenyugodni, hogy lehet, hogy csak a következőben vagy az az utániban fog sikerülni a baba. És annyira már nem is stresszeltem a dolgom, és lám, sikerült!

Te se aggódj, próbálj meg pár trükköt bevetni, hátha segítenek, mert lehet, hogy tényleg működnek!

Több homeopátiás szert létezik a terhesség elősegítésére,amiket én olvastam, és szerintem nem lehetnek rosszak. (Pl.barátcserje kapszula, palástfűtea, málnalevél tea)

Ne keseredj el, össze fog jönni nemsokára, meglátod!!!

Szorítok nagyon!

2009. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kedves szavakat! Boldog babavárást kívánok!
2009. nov. 2. 17:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mintha az első választ én írtam volna:) Abban a hónapban csak azon az egy éjszakán voltunk együtt és 9 hónap után sikerült, én is szedtem/szedem a folsavat.
2009. nov. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
mi minden nap csináltuk, amikor pozitív lett az ovuteszt, akkor külön figyeltem, hogy egy nap se maradjon ki, de előtte is utána is minden másnap, de inkább naponta szexeltünk.
2009. nov. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!