Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap már kimutatná a teszt?

Holnap már kimutatná a teszt?

Figyelt kérdés
13. napja ma hogy belém élvezett a párom..bár fogamzásgátlót szedek,de közbe jött egy antibiotikumos kúra.Megszakításosan csináltuk a kúra alatti összes együttlétnél.2napja barnás-véres folyásom volt,és bár lehet az antibiotikum kavart be,de ilyen még soha nem volt nekem.Ez az együttlét utáni 11. napon volt.Beugrott a fejembe hogy lehet beágyazódási vérzés volt.A menzeszemnek szombat-vasárnap kellene megjönnie.. Elvileg holnap van az aktus utáni 14.nap,és nem,nem bírom megvárni hogy 2napot késsen,mert nem tervezett baba lenne.. :(

2013. szept. 5. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Felesleges holnap tesztelned, mert 99% hogy ha terhes is vagy, nem fog mutatni semmit. Sajnos meg kell várni a hétvégét. Legkorábban vasárnap reggel tesztelj, ha nem jön meg, mert akkor már biztosabb a negatív teszt is. Nem hinném, amúgy, hogy terhes vagy. :)
2013. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,ez rendben van,csak annyira félek..ha nem ment volna el bennem nem idegeskednék ennyire... én nem is tudom mi lenne.. mikor az antibiotikumot szedtem nem volt semmi szokatlan,a pecsételés napján meg még 2tabi volt,és akkor már nem szedtem az antibiotikumot.. :/ vagy utólag is bekavart volna?
2013. szept. 5. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!