Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, amikor túlstimulál...

Lombikosok, amikor túlstimulálás miatt nem kaptátok vizssza az embriot, akkor mikor adták vissza?

Figyelt kérdés
a kövi ciklusban?vagy kellett várnotok egy sim ciklust és csak utána?
2013. szept. 6. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Április 30.-án volt a leszívás. Nem kaptuk vissza őket mert túlstimuláltak. Választhattunk vagy megyünk a következő tb-re 3 hónap múlva vagy kifizetjük a beültetés árát. Hát mi az utóbbit választottuk. A következő ciklusban mentünk megbeszélésre. Itt minimális hormonkezelés volt és így juni 24.-én kaptuk vissza őket. Szóval 2 hónap maradt ki. De itt maradtak velünk és már 13 hét 1 naposak vagyunk.
2013. szept. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
gratulálok.De ha akartad volna akkor egyből a kövi ciklusban is visszakaphattad volna őket?
2013. szept. 6. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez úgy volt hogy a leszívás után egyszer jött meg a vérzés és utána egy hónapig ösztrogént kellett szednem. És mikor elkezdtem szedni onnantól számít a ciklus. Ez nem akarás kérdése hanem a doki hogy látja jónak és hogy mikor lesz megfelelő vastagságú a nyálkahártya.
2013. szept. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem azt mondták h nagyon nagyra megduzzadtak a petefészkeim és ha visszamegy meg lemegy a viz akkor kaphatom vissza.
2013. szept. 6. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, mert odabent helyre kell jönni mindennek. Mikor áprilisba túlstimuláltak 19 petét szívtak le tőlem.
2013. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!