Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Befolyásolja a nyák minőségét...

Befolyásolja a nyák minőségét és mennyiségét a nyári meleg?

Figyelt kérdés
22 napon vagyok. Egyre erősebb krémes folyásom van. Máe a bugyimon is látszik. Ezt befolíásolja, hogy meleg van? Vagy inkább baba? ilyet ezelőtt nem tapasztaltam a korábbi ciklusaim során.
2008. júl. 2. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem volt töbször ilyen terhesség előtt is és most is, de nem találtam még összefüggést . A sűrűségét lehet hogy a meleg is befolyásolja, meg a folyadékháztartásod.

Próbáld ki ha többet iszol lesz-e valami változás..

Ha a 22.napon vagy, akkor most van kb a beágyazódás,ha sikerült a dolog, akár attól is lehet. Tesztelj,ha nem jön meg, de sajnos ebből a folyásdologból nem lehet következtetni.

2008. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A folyáson kívül vannak esetleg más tüneteid is?
2008. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hétfőtől éreztem néha ilyen késszúrkát a köldökömnél, tegnap este meg begörcsöltem mint mensi előtt. Egy héttel előbb kijöttek a pattanásaim. Azt hittem megjön, folyton úgy éreztem hasmenésem lesz, de nem. A görcs mára elmúlt. Csak néha néha fájdogál picit.
2008. júl. 2. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!