Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig elfogadható a késői...

Meddig elfogadható a késői pé? Vagyis a nemvárt előtt hány nappal lehetséges még?

Figyelt kérdés

26-29 naposak a ciklusaim,mondhatni szinte felváltva ilyen.Ma vagyok a 16-ik cn-on,és még nem tapasztaltam ebben a hónapban a pé-met.Sűrű fehér folyásom mensi után 2 nappal volt,rá 2 napra ment fel csak a hőm,ami leesett.Ma egy fokkal ment csak feljebb,így ma 36,55lett.Száraz vagyok napok óta mint a sivatag.Lehet hogy nem lesz ebben a hónapban pé-m?Vagy ha lesz,akkor meddig "fér bele" a ciklusba?--ha értitek mire gondolok...


Köszi a válaszokat.


2009. nov. 3. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
szia nekem menzi elött volt 4 nappal. Még most sem értem a diagrammokat doki fordította le. na Erre kaptam gyógyszert (clostit) beállította a menzimet is és pét is. Most vagyok 22 hetes
2009. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden ciklusban a vérzés előtt 12-16 nappal van ovuláció, ha van egyáltalán. Ha az ovuláció később van a szokásosnál, akkor az egész ciklus hosszabb lesz, mert a menszesz ideje mindig az ovulációhoz illeszkedik. Olyan tehát nincs, hogy menszesz előtt 4 nappal van ovu. Olyan lehet, hogy te egy adott időpontra várod a vérzésed, és a késői ovu miatt a vérzés is kitolódik, illetve ha baba van a dologban, akkor a babának a fogantatása, beágyazódása és az első pozitív terhességi teszt is kitolódik.
2009. nov. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Mivel ma vagyok a 16-ik cn-pn,akkor ha holnap nem megy feljebb a hőm,akkor már ebben a hónapban nem is lehet ovum?

(ma csak 1 tizedfokkal emelkedett)

2009. nov. 3. 13:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nekem a 22-27. nap közé teszik a hozzáértők, bár én már nem tudom.

[link]

2009. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bőven elég, ha naponta csak egy tizedfokkal emelkedik. Élő példa rá én vagyok. :-) Mivel itt a baba a hasamban, garantált, hogy volt tüszőrepedésem.


16h

2009. nov. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

SZia , nekem az ovu és a nem várt között 15 napos szokott lenni a lutális fázisom.

A mhónapban 13 án volt ovu, és 28-napra jött meg , előtte hónapban 19. napon volt ovum és 34. napra jött meg.ÁLtalában 30 naposak szoktak a ciklusaim. de mindíg lehet kivétel , ezért ebben a hóban ovu tesztet használtam , és 14. napon volt ovum , elvileg 29 napos lesza ciklusom.

2009. nov. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kicsit megkönnyebbültem,köszönöm szépen!

Akkor még talán lesz ovum:)De gondolom ha holnap esik,akkor tuti nem?!

Az igazság az,hogy nem régóta--2hónapja--mérem a hőmet,és még nem volt késői pém.Ha felmegy a hő--akár tizedfokonként is--akkor tuti megvolt a tüszőrepi?Vagy a ciklus 2-ik felében mindenképpen fel kell ,hogy menyjen?

Gratulálok a kismamáknak!!!

2009. nov. 3. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!