Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Tegnap, vagy...

Lehetek terhes? Tegnap, vagy ma kellett volna megjönnie. Nem volt mellfeszülés és fájás, mint mensi előtt, nem vizesedtem, nem dagadt be reggelente a kezem, lábam, ahogy szokott.

Figyelt kérdés
PCO-s vagyok, de clostilbegyt-et szedtem előző menzeszkor. Amikor a doki javasolta, akcióztunk is. (aug 20.-21-22.) Kb aug. 27. óta feszül az alhasam, mintha fel lenne pumpálva. Fel is vagyok estére fújódva, pedig semmi olyat nem eszem direkt. Kezd fájni a cicim, és bizsereg, mint anno, mikor szoptattam, de jóval enyhébben. Folyton azt érzem legalább 1 hete, hogy meg akar jönni. Hol az egyik, hol a másik oldalon érzek enyhe fájást a petefészkeknél, meg a méhemben is. De nincsenek a mensi előtti hangulatváltozások sem. Pisilni kicsit többet járok, ami érdekes, hirtelen érzem, hogy nagyon kell, nem fokozatosan jön az inger. Vegyek holnap tesztet, vagy csak a hormonok vacakolnak?

2013. szept. 10. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetsz, de biztosat a teszt mond. Amúgy azt ugye tudud, hogy Psos betegeket nem feltétlenül clostival kell bombázni? A 3-as kezelés nem vált be neked?
2013. szept. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia. A teszt nem mutatott semmit, de azóta sem menstruálok. Bocs, de mi az a 3-as kezelés? Nekem anno is Clostilbegytet írt fel a doki, a kislányom előtt.
2013. szept. 15. 19:52
 3/4 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, holnap lesz egy hete, hogy meg kellett volna jönnie. A teszt negatív volt, csütrötökön és pénteken barnáztam, a melleim furán érzem... Néha, mint a tejbelövellésnél, csavaró fájdalmat érzek, persze lényegesen enyhébben, és összességében a melleim feszülnek, fájnak halványan. Mindjárt megjön érzésem van megint, és a petefészkeim is néha szurkálnak. Nem tudom, mi ez, és azt sem, ha nagyon korai terhesség, kimutatja e hüvelyi ultrahang.
2013. szept. 16. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:

A 3-as kezelés diéta, sport és metformin szedése együttesen. Ez a kezelés a Pcos kiváltó okát szünteti meg, míg a closti csak tüneti. Mondjuk szerencsére nálad sikeres volt korábban. Sok Pcos nővel viszont csak szedetik, eredmény nélkül.

Ha esetleg nem válna be a closti, én javasolnám, hogy keress fel egy endokrinológust.

2013. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!