Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napos enyhe mensi vége óta...

5 napos enyhe mensi vége óta folyamatos alhasi szurka. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy felfázás mivel nem kell gyakran pisilnem, nem csíp a vizelet.

Nem mondanám, hogy görcsöl a hasam, hanem szurkál, de néha olyanokat, hogy menni alig tudok. Valamint nagyon fáradt vagyok. Ma már majdnem sírva fakadtam, annyira fáradt voltam. Nem is bírtam, hogy ne pihenjek le.

Ha a héten még nem múlik el, akkor elmegyek orvoshoz.

Szerintetek lehet terhesség? A mensimben semmi különös nem volt. Fogamzásgátlót szedek már egy jó ideje. Az előző levélnél a 2. héten 1 bogyót véletéenül elfelejtettem bevenni. Ezt a következő bogyóval együtt pótoltam csak, mivel másnap amikor be kellett vennem a tablettát, akkor vettem észre hogy az előző kimaradt.


Köszönöm a válaszokat!



2013. szept. 11. 17:46
 1/2 H.Dóra válasza:
Szerintem ne találgassunk! Minél hamarabb menj el nőgyógyászhoz, no para!
2013. szept. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azóta esedékes a következő mensi, úgy érzem hogy terhes vagyok. De majd kiderül pár nap múlva.
2013. szept. 29. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!