Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap életem legnagyobb...

Tegnap életem legnagyobb hibajat kovettel el. Kivertem a barátomnak . O utanna letorolte a peniszet viszont a kezet nem biztos. Ra kb 10 percre megujjazott. De szaraz volt a kezr. Lehetek igx terhes?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 22:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
Persze. A szárított hímivarsejtekből születnek a múmiák.
2013. szept. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Kérdés:

Te miért "szexelsz"??????? Nagyon nem kéne......rajzolj inkább...

2013. szept. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Most akkor ha autóban történt, előtte mikor mosott kezet? Vagy azt se lehet tudni?


Eszem megáll...

2013. szept. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Biztos a hűtő- vagy az ablaktörlő folyadékban mosta meg.
2013. szept. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom komolyan kérdezed-e, de igen, lehetsz terhes. Majd kiderül...
2013. szept. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány éves vagy? Nem bántásból, de ha még sulis, figyelj oda a biológia órákon, hidd el, megéri, sok aggodalmat megspórolhatsz.
2013. szept. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Hát ez elég hülye kérdés volt töled! Én legalábbis ilyen kérdést nem mertem volna felrakni, még véletlenül se! De attól hogya kezén ondó maradt és azzal nyult fel attól, még nem esel teherbe, pláne ha még 16 éves se vagy!
2013. szept. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én inkább attól paráznék, hogy a koszos kezével (lásd autó kormánya, amit mindenféle kézzel összetapogatott már) benyomott valami fincsi fertőzést.
2013. szept. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szex helyett olvass. Mondjuk az ilyen dolgokról, hogy mit él túl egy hímivarsejt... De főképpen javaslom figyelmedbe az intim higiénia tanulmányozását. Lány létedre szégyellhetnéd magad hogy koszos kézzel nyúlkálnak benned... De kívánok nektek sok közös élményt még mondjuk nemi betegségek terén... Ja és még egy kérdés: utána puncis kézzel vezetett a pasid?
2013. szept. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
nem lehetsz terhes, max tőlem
2014. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!