Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességkor mindig van...

A terhességkor mindig van cicifájdalom?

Figyelt kérdés

Kedves kismamák és leendő kismamák!

Segítségeteket szeretném kérni, mert tanácstalan vagyok. Több helyen olvastam már, hogy a mell érzékenység az egyik tipikus jele a terhességnek. Nekem egyáltalán nem fáj, nem is érzékeny.

Augusztus 31-én volt ovum, együtt is voltunk. Hètvégén erős szúrásokat èreztem a petefészkeimnél és a méhembe, majd hétfőtől csütörtökig erős mensis görcsök. Szerdán a wc papíron volt pár csepp vér is, gondoltam megjön, de még nem jött. Igaz csak vasárnap kellene megjönnia.

Most tompa fájdalmat érzek a jobb petefészkemnél, de a cickóm egyáltalán nem fáj. Mensikor se szokott.

Van esély a terhességre? Vagy ne is reménykedjek? Szerintetek csináljak tesztet?

Köszönön előre is annak aki válaszol!


2013. szept. 13. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:

30. héten vagyok, még nem fájt a mellem egyszer sem. Feszülést sem igen éreztem, szinte nem is változtak.

Előtejet már tapasztaltam, az meg is lepett, de ennyi :)

Szerintem teljesen egyéni, ki-hogy éli meg a terhességet, várd meg türelemmel a vasárnapot és kiderül, veled mi történt! :) Drukkolok! :)

2013. szept. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Nekem nem a mellem fájt, hanem a mellbimbóm. Én vérezni nem véreztem a beágyazódáskor, pedig sok nő tapasztal ilyet. A szúrkálás és az erős menstruációs görcs az jó jel is lehet.Én egy csütörtöki napra nem vártam a menzit és előtte hétőn fájt a bal petefészkem és erős mensrtuációs görcseim voltak. Mint kiderült akkor volt a beágyazódás és a petefészekben pedig kialakult a sárgatest, meg mellette egy kis ciszta is és azt éreztem. Tesztet még nem csinálj. Legkorábban vasárnap reggel. Nekem a nem várt napján lett halvány pozitív. Sok sikert!
2013. szept. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát van akinek van, van akinek nincs, van akinek később lesz.

Én a későbbibe tartozom, mivel csupán a 11-ik hét körül kezdtek a melleim fájni.

Van esély. Mindig van esély :)

2013. szept. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jajj köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok! Kicsit megnyugodtam most. :) Akkor még reménykedek, vasárnap tesztelek!

Köszönöm mégegyszer, aranyosak vagytok! :)

2013. szept. 13. 10:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves harmadik! Nekem meg pont a 11. hét után múlt el a mellfeszülés :) :) :)
2013. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem most kezd érzékeny lenni a mellbimbóm... de nem fáj a mellem. előző két terhességemnél meg az elejétől fogva majd leszakadtak...
2013. szept. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!